Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel filter screen ] bij elkaar passen 99 producten.
Gedrukt, speciaal geperforeerd roestvrijstalen gaasbuis voor vloeistoffen en veelzijdig
| Eindverbindingen: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Sleutel: | Cilindrisch |
| Oppervlakteafwerking: | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
Dikte 0,5 mm - 5 mm mandfilter met handvat voor industrieel filtratieproces
| Sleutel: | Handle Basket Filter |
|---|---|
| Productnaam: | Industriële filtratieproces |
| Gebruik: | Industrieel, Chemisch, Voedsel en Dranken, Farmaceutisch |
Eenvoudig installatieontwerp Draadgaasfilterelement Chemische weerstand
| Productnaam: | Eenvoudig installatieontwerp Draadgaasfilterelement Chemische weerstand |
|---|---|
| Mareriaal:: | Roestvrij staal 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Sollicitatie: | Gas-/vloeistof-/poederfiltratie |
Geen vezelverlies SS-gaasscherm Nul secundaire vervuiling
| Productnaam: | Geen vezelverlies SS-gaasscherm Nul secundaire vervuiling |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal, roestvrij staal, 316, SS 304, ss 316L poeder poreus metaal |
| Vorm van gat: | Vierkant, Ronde, Hexagonaal Aangepaste Diamant, |
Roestvrij staal 304 316 316L Draadgaas Filterbuis / Metalen Filterpatroon
| Sollicitatie: | Industriële filtratie |
|---|---|
| Eindverbindingen: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Certificeringen: | ISO 9001: 2015 gecertificeerd |
Goede chemische stabiliteit Metalen filtermedia voldoen aan internationale normen
| Productnaam: | Goede chemische stabiliteit Metalen filtermedia voldoen aan internationale normen |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staaldraad,304.316,metaal,430 |
| Type: | Weef gaas, draaddoek, filtercilinder, filterschijf, geperforeerd metalen gaas |
Lage drukval metaalvezelfilterelement Uniforme poriestructuur
| Productnaam: | Lage drukval metaalvezelfilterelement Uniforme poriestructuur |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staaldraad,304.316,metaal,430 |
| Type: | Weef gaas, draaddoek, filtercilinder, filterschijf, geperforeerd metalen gaas |
Gegalvaniseerd roestvast staal, geperforeerd scherm, metaal, industriële kwaliteit
| Productnaam: | Gegalvaniseerd roestvast staal, geperforeerd scherm, metaal, industriële kwaliteit |
|---|---|
| Sollicitatie: | Filters, scherm, gaas beschermen, decoratie, vliesgevel |
| Materiaal: | Roestvrij staaldraad, zwart gaas, koolstofarm staal, aluminium plaat, ijzeren plaat |
Snelle levering SS BBQ gaasscherm, roestvrij en duurzaam
| Productnaam: | Snelle levering SS BBQ gaasscherm, roestvrij en duurzaam |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staaldraad, 304.316.430, AISI 202/304/316/304L/316L |
| Sollicitatie: | Filters, geweven gaas, beschermgaas, constructie, vogelkippenkooien |
Bestand tegen thermische fietsen Metalen gaasfilter Lage drukval
| Productnaam: | Bestand tegen thermische fietsen Metalen gaasfilter Lage drukval |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal, roestvrij staal, nylon, 316L, koolstofstaal |
| Vorm van gat: | Vierkant, rond, microporiën, elliptisch enz., rechthoek |


