Alle producten
Steriliseerbaar gesinterd metalen filterelement op hoge temperatuur, geschikt voor vloeistoffiltratie
| Productnaam: | Steriliseerbaar gesinterd metalen filterelement op hoge temperatuur, geschikt voor vloeistoffiltrati |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Uniforme gatgrootte gesinterde gaasfilter voor olie-waterscheiding
| Productnaam: | Uniforme gatgrootte gesinterde gaasfilter voor olie-waterscheiding |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal, roestvrij staal, nylon, 316L, koolstofstaal |
| Gebruik: | Vloeistoffilter, luchtfilter, vloeistof-vloeistof, autofilter, vast filter |
Roestvrijstalen gaasfilter van voedingskwaliteit, gemakkelijk schoon te maken
| Productnaam: | Roestvrijstalen gaasfilter van voedingskwaliteit, gemakkelijk schoon te maken |
|---|---|
| Kleur: | Roestvrijstalen kleur |
| Diafragma maat: | 20 micron tot 200 micron |
Optionele metalen gebreide netto gladde oppervlakteafwerking met lage dichtheid
| Productnaam: | Optionele metalen gebreide netto gladde oppervlakteafwerking met lage dichtheid |
|---|---|
| Draden Dia: | 0.15-0.32 mm |
| Functies: | Flexibel, duurzaam, corrosiebestendig |
Milieuvriendelijk materiaal gelaste draadmand met handvatontwerp
| Productnaam: | Milieuvriendelijk materiaal gelaste draadmand met handvatontwerp |
|---|---|
| Multifunctioneel: | Kan worden gebruikt voor het opbergen van verschillende items, zoals speelgoed, kleding en kantoorbe |
| Showroom Locatie: | Geen |
Niet gemakkelijk te verstoppen gesinterde filterkaars, uniforme poriënverdeling
| Productnaam: | Niet gemakkelijk te verstoppen gesinterde filterkaars, uniforme poriënverdeling |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal 304 316 316L |
| Verenigbaarheid: | Compatibel met een breed scala aan vloeistoffen |
Lage drukval Gesinterd poreus metalen element Hoge stroomsnelheid
| Productienaam: | Lage drukval Gesinterd poreus metalen element Hoge stroomsnelheid |
|---|---|
| Filtratieklasse: | 1-200 microns |
| Openingstarief: | ≥40% |
Hoge temperatuurbestendigheid RVS BBQ-rooster, veilig voor open vuur
| Productnaam: | Hoge temperatuurbestendigheid RVS BBQ-rooster, veilig voor open vuur |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal |
| Gebruik: | Keuken die \- Baksel\ BARBECUE \ het Roken koken |
De hoge filtratie-efficiëntielus breit flexibel en buigzaam draadgaas
| Productnaam: | De hoge filtratie-efficiëntielus breit flexibel en buigzaam draadgaas |
|---|---|
| Draden Dia: | 0.15-0.32 mm |
| Functies: | Flexibel, duurzaam, corrosiebestendig |
Verschillende metalen materialen Gestempeld geperforeerd metaal Mooie uitstraling
| Productnaam: | Verschillende metalen materialen Gestempeld geperforeerd metaal Mooie uitstraling |
|---|---|
| Vorm van gat: | Ronde |
| Gatenpatroon: | Gewankeld |
