Alle producten
Hoge zuiverheid filtratie metalen filtermedia energiebesparend ontwerp
| Productnaam: | Hoge zuiverheid filtratie metalen filtermedia energiebesparend ontwerp |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal, roestvrij staal, 316, SS 304, ss 316L poeder poreus metaal |
| filterwaardering: | 99%,30%-54%,27%-80% Filtergaas,98%,meer dan 80% |
Gesinterd filtermedium met hoge mechanische sterkte, geschikt voor gasfiltratie
| Productnaam: | Gesinterd filtermedium met hoge mechanische sterkte, geschikt voor gasfiltratie |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Hoge filtratie-efficiëntie Gesinterd poreus metalen element Geen lekkage
| Productnaam: | Hoge filtratie-efficiëntie Gesinterd poreus metalen element Geen lekkage |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staaldraad, 316.304, Monel, koper |
| Sollicitatie: | Filters, EMI-afscherming, beschermingsgaas, geweven gaas, demiterpad |
Hoge filtratie-efficiëntie Gesinterd filtermedium Geen mediaverlies
| Productnaam: | Hoge filtratie-efficiëntie Gesinterd filtermedium Geen mediaverlies |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Buigbare en vervormbare geboorde metalen platen Duurzame levensduur
| Productnaam: | Buigbare en vervormbare geboorde metalen platen Duurzame levensduur |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal, roestvrij staal, 316, SS 304, ss 316L poeder poreus metaal |
| filterwaardering: | 99%,30%-54%,27%-80% Filtergaas,98%,meer dan 80% |
Milieuvriendelijke materiaalstaaldraadmand met handvatontwerp
| Productnaam: | Milieuvriendelijke materiaalstaaldraadmand met handvatontwerp |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staaldraad, 316.304, Monel, koper |
| Sollicitatie: | Filters, EMI-afscherming, beschermingsgaas, geweven gaas, demiterpad |
Consistent filtratie-effect Metalen filtermedia Gemakkelijk schoon te maken en opnieuw te gebruiken
| Productnaam: | Consistent filtratie-effect Metalen filtermedia Gemakkelijk schoon te maken en opnieuw te gebruiken |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal, roestvrij staal, 316, SS 304, ss 316L poeder poreus metaal |
| filterwaardering: | 99%,30%-54%,27%-80% Filtergaas,98%,meer dan 80% |
Steriliseerbaar gesinterd filterpatroon op hoge temperatuur Lagere bedrijfskosten
| Productnaam: | Steriliseerbaar gesinterd filterpatroon op hoge temperatuur Lagere bedrijfskosten |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Uitstekende thermische stabiliteit Metaal gebreid net Uitstekende thermische stabiliteit
| Productnaam: | Uitstekende thermische stabiliteit Metaal gebreid net Uitstekende thermische stabiliteit |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal, roestvrij staal, 316, SS 304, ss 316L poeder poreus metaal |
| Vorm van gat: | Vierkant, Ronde, Hexagonaal Aangepaste Diamant, |
Lage onderhoudskosten Geperforeerd scherm Metaal Uniforme openingsgrootte
| Productnaam: | Lage onderhoudskosten Geperforeerd scherm Metaal Uniforme openingsgrootte |
|---|---|
| Sollicitatie: | Filters, scherm, gaas beschermen, decoratie, vliesgevel |
| Materiaal: | Roestvrij staaldraad, zwart gaas, koolstofarm staal, aluminium plaat, ijzeren plaat |
