Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ wire mesh filter tube ] mecz 90 produkty.
Spiekane medium filtracyjne o niskim oporze przepływu, bez wydzielania mediów
| Nazwa produktu: | Spiekane medium filtracyjne o niskim oporze przepływu, bez wydzielania mediów |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Ścisła kontrola jakości Standardowa świeca ze spiekanego filtra Jednolita dystrybucja cieczy
| Nazwa produktu: | Ścisła kontrola jakości Standardowa świeca ze spiekanego filtra Jednolita dystrybucja cieczy |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Ekonomiczna spiekana świeca filtracyjna o długotrwałym użytkowaniu
| Nazwa produktu: | Ekonomiczna spiekana świeca filtracyjna o długotrwałym użytkowaniu |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Spiekana struktura włókien metalowych Spiekana świeca filtracyjna Niższe koszty operacyjne
| Nazwa produktu: | Spiekana struktura włókien metalowych Spiekana świeca filtracyjna Niższe koszty operacyjne |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Niskie ryzyko migracji mediów Spiekane medium filtracyjne zgrzewalne do niestandardowego montażu
| Nazwa produktu: | Niskie ryzyko migracji mediów Spiekane medium filtracyjne zgrzewalne do niestandardowego montażu |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Przemysłowe spiekanie elementów filtracyjnych z metalu o rozmiarze mikronowym 1-1000um
| Nazwa produkcji: | Spiekany filtr |
|---|---|
| Klawisz: | Klasa przemysłowa z mikronem rozmiar 1-1000um |
| Przepuszczalność powietrza: | ≥600 l / dm² / min |
Element filtrujący z drutu klinowego o wysokiej niezawodności, kompaktowy i lekki
| Nazwa produktu: | Element filtrujący z drutu klinowego o wysokiej niezawodności, kompaktowy i lekki |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal, stal nierdzewna, 316, SS 304, ss 316L proszek porowaty metal |
| ocena filtra: | 99%,30%-54%,27%-80% Siatka filtra,98%,ponad 80% |
Solidna i trwała konstrukcja Metalowe media filtracyjne Długa żywotność
| Nazwa produktu: | Solidna i trwała konstrukcja Metalowe media filtracyjne Długa żywotność |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal, stal nierdzewna, 316, SS 304, ss 316L proszek porowaty metal |
| ocena filtra: | 99%,30%-54%,27%-80% Siatka filtra,98%,ponad 80% |
Łatwy w czyszczeniu element filtrujący ze stali nierdzewnej można ponownie wykorzystać
| Nazwa produktu: | Łatwy w czyszczeniu element filtrujący ze stali nierdzewnej można ponownie wykorzystać |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal, stal nierdzewna, 316, SS 304, ss 316L proszek porowaty metal |
| ocena filtra: | 99%,30%-54%,27%-80% Siatka filtra,98%,ponad 80% |
Solidna i trwała konstrukcja Element filtrujący z włókna metalowego Brak zrzucania włókien
| Nazwa produktu: | Solidna i trwała konstrukcja Element filtrujący z włókna metalowego Brak zrzucania włókien |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal, stal nierdzewna, 316, SS 304, ss 316L proszek porowaty metal |
| ocena filtra: | 99%,30%-54%,27%-80% Siatka filtra,98%,ponad 80% |


