Alle producten
zoekwoorden [ wire mesh filter disc ] bij elkaar passen 197 producten.
Anti-verstoppingsfunctie Loop Knit Wire Mesh Chemisch bestendig
| Productnaam: | Anti-verstoppingsfunctie Loop Knit Wire Mesh Chemisch bestendig |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal, roestvrij staal, 316, SS 304, ss 316L poeder poreus metaal |
| Vorm van gat: | Vierkant, Ronde, Hexagonaal Aangepaste Diamant, |
Oliebestendig prestatielusgebreid gaas, geen losse draden
| Productnaam: | Oliebestendig prestatielusgebreid gaas, geen losse draden |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal, roestvrij staal, 316, SS 304, ss 316L poeder poreus metaal |
| Vorm van gat: | Vierkant, Ronde, Hexagonaal Aangepaste Diamant, |
Hoge flexibiliteit gevlochten gebreid gaas voor aangepaste vormen
| Productnaam: | Hoge flexibiliteit gevlochten gebreid gaas voor aangepaste vormen |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal, roestvrij staal, 316, SS 304, roestvrij staal 316L poeder poreus metaal |
| Vorm van gat: | Vierkant, rond, diamant, aangepast, zeshoekig |
Massaproductie SS Mesh Filters Element Precisie Filtratiekwaliteiten
| Productnaam: | Massaproductie SS Mesh Filter Element korte levertijd |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal, roestvrij staal, nylon, 316L, koolstofstaal |
| Gebruik: | Vloeistoffilter, luchtfilter, vloeistof-vloeistof, autofilter, vast filter |
Gesinterd gaasfilterelement met lange levensduur, compatibel met verschillende filters
| Productnaam: | Gesinterd gaasfilterelement met lange levensduur, compatibel met verschillende filters |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Het hoog rendementdeeltje vangt het Gesinterde Element van de Netwerkfilter Geschikt voor Vloeibare Filtratie
| Productnaam: | Het hoog rendementdeeltje vangt het Gesinterde Element van de Netwerkfilter Geschikt voor Vloeibare |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Garen Dia 0.15-0.32 MM Gebreide Draadgaas Aangepaste Filtering
| Mesh-opening: | 0,5 mm-5 mm |
|---|---|
| Gebruik: | Gebruikt als filtratie van lucht en vloeistof. |
| Model: | 200-400 |
Zeer resistente SS-gaasfilters met platbinding
| Productienaam: | SS-maasfilters |
|---|---|
| Sleutel: | Hoge sterkte met een plain weefsel |
| Functies: | Hoge sterkte, Duurzaam, Gemakkelijk schoon te maken |
Meerlaagse filtratie Metalen gaasfilterelement Bulkordervriendelijk
| Productnaam: | Meerlaagse filtratie Metalen gaasfilterelement Bulkordervriendelijk |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal, roestvrij staal, 316, SS 304, ss 316L poeder poreus metaal |
| filterwaardering: | 99%,30%-54%,27%-80% Filtergaas,98%,meer dan 80% |
Gedrukt, speciaal geperforeerd roestvrijstalen gaasbuis voor vloeistoffen en veelzijdig
| Eindverbindingen: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Sleutel: | Cilindrisch |
| Oppervlakteafwerking: | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |


