Alle producten
zoekwoorden [ wire mesh filter disc ] bij elkaar passen 153 producten.
Massaproductie SS Mesh Filters Element Precisie Filtratiekwaliteiten
| Productnaam: | Massaproductie SS Mesh Filter Element korte levertijd |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal, roestvrij staal, nylon, 316L, koolstofstaal |
| Gebruik: | Vloeistoffilter, luchtfilter, vloeistof-vloeistof, autofilter, vast filter |
Gesinterd gaasfilterelement met lange levensduur, compatibel met verschillende filters
| Productnaam: | Gesinterd gaasfilterelement met lange levensduur, compatibel met verschillende filters |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Garen Dia 0.15-0.32 MM Gebreide Draadgaas Aangepaste Filtering
| Mesh-opening: | 0,5 mm-5 mm |
|---|---|
| Gebruik: | Gebruikt als filtratie van lucht en vloeistof. |
| Model: | 200-400 |
Zeer resistente SS-gaasfilters met platbinding
| Productienaam: | SS-maasfilters |
|---|---|
| Sleutel: | Hoge sterkte met een plain weefsel |
| Functies: | Hoge sterkte, Duurzaam, Gemakkelijk schoon te maken |
Meerlaagse filtratie Metalen gaasfilterelement Bulkordervriendelijk
| Productnaam: | Meerlaagse filtratie Metalen gaasfilterelement Bulkordervriendelijk |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal, roestvrij staal, 316, SS 304, ss 316L poeder poreus metaal |
| filterwaardering: | 99%,30%-54%,27%-80% Filtergaas,98%,meer dan 80% |
Gedrukt, speciaal geperforeerd roestvrijstalen gaasbuis voor vloeistoffen en veelzijdig
| Eindverbindingen: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Sleutel: | Cilindrisch |
| Oppervlakteafwerking: | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
Corrosiebestendig 304 Roestvrij Staal Filtergaas Breed Filtratiebereik
| Productnaam: | Corrosiebestendig 304 SS-gaasfilter heeft een breed filtratiebereik |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal, roestvrij staal, nylon, 316L, koolstofstaal |
| Gebruik: | Vloeistoffilter, luchtfilter, vloeistof-vloeistof, autofilter, vast filter |
304 / 316 Filtratiemacht van roestvrij staal Anti-aging Filterelementen
| Productnaam: | 304/316 roestvrijstalen gaasfilter is superieur voor anti-veroudering |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal, roestvrij staal, nylon, 316L, koolstofstaal |
| Gebruik: | Vloeistoffilter, luchtfilter, vloeistof-vloeistof, autofilter, vast filter |
Grijpoliefiltratie Ss Screen Filter Element Verlengt de levensduur van de apparatuur
| Productnaam: | Smeeroliefiltratie, SS gaasfilterelement verlengt de levensduur van de apparatuur |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal, roestvrij staal, nylon, 316L, koolstofstaal |
| Gebruik: | Vloeistoffilter, luchtfilter, vloeistof-vloeistof, autofilter, vast filter |
Corrosiebestendige SS Mesh Screen Filter Structuur met hoge weerstand
| Productnaam: | Corrosiebestendige SS Mesh Screen Filter Structuur met hoge weerstand |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal, roestvrij staal, nylon, 316L, koolstofstaal |
| Gebruik: | Vloeistoffilter, luchtfilter, vloeistof-vloeistof, autofilter, vast filter |


