Όλα τα Προϊόντα
Καλάθι από συρματόπλεγμα με λεία επιφάνεια, προσαρμοσμένη διάμετρος σύρματος, μη τοξικό και άγευστο για αγορές της υπαίθρου
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Είδος επιχείρησης: | Κατασκευή |
| Επιφάνεια: | Λείος |
Συσκευή αποστείρωσης από ανοξείδωτο χάλυβα με πλέγμα, κουτί από συρμάτινο πλέγμα για γεννήτρια κρύου καπνίσματος
| Σχέδιο: | Σχεδιασμός ανοιχτού πλέγματος για ορατότητα και αερισμό |
|---|---|
| Εφαρμογές: | Αποθήκευση |
| Τεχνική: | Υφαντικές συγκόλληση |
Ανθεκτικό καλάθι από ανοξείδωτο χάλυβα χωρητικότητας 500-2000g, προσαρμοσμένο μέγεθος
| Διάμετρος σύρματος: | Custom Made |
|---|---|
| Πολύπλευρος: | Μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε διάφορες ρυθμίσεις όπως σπίτι, γραφείο και γκαράζ |
| διάμετρος οπής: | 3mm, 5mm, 8mm και επί παραγγελία |
Πολυσχιδές Custom Ατσάλι Τα καλάθια ομαλές επιφάνειες και γκαράζ
| Όνομα προϊόντος: | καλάθι από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| διάμετρος οπής: | 3mm, 5mm, 8mm και επί παραγγελία |
| Επιφάνεια: | Λείος |
Προσαρμοσμένο καλάθι συρματόπλέγματος Τροφικής ποιότητας ανθεκτικό στη σκουριά Μεταλλικό καλάθι
| Όνομα προϊόντος: | καλάθι από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πολλαπλών χρήσεων: | Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την αποθήκευση διαφορετικών αντικειμένων όπως παιχνίδια, ρούχα και προμ |
| Κλειδί: | Ιατρική Φροντίδα, Αποθήκευση, Διήθηση |
Διάμετρος τρύπας 8 mm Προσαρμοσμένο σάκκο από ανοξείδωτο χάλυβα για διήθηση σε ασημένιο χρώμα
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Εφαρμογές: | Αποθήκευση |
| Όνομα προϊόντος: | καλάθι από ανοξείδωτο χάλυβα |
Ανθεκτικό στη σκουριά συρματόπλεγμα Αποθηκευτικά καλάθια Αναπνευστικό σχέδιο για φρεσκάδα και ορατότητα
| Τεχνική: | Υφαντικές συγκόλληση |
|---|---|
| Είδος επιχείρησης: | Κατασκευή |
| Χρώμα: | Ασήμι |
BASKET METALICO DE MALLA CON SUPERFICIE LISA, NO TOXICO E INSIPIDO. CARACTERISTICAS: COLOR PLATA
| άλλο όνομα: | Γεννήτρια κρύου καπνού |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Ικανότητα: | 500-2000g |
