Όλα τα Προϊόντα
Ομοιόμορφη δομή πόρων στοιχείου φίλτρου μεταλλικών ινών χαμηλής πίεσης
| Όνομα προϊόντος: | Ομοιόμορφη δομή πόρων στοιχείου φίλτρου μεταλλικών ινών χαμηλής πίεσης |
|---|---|
| Υλικό: | Σύρμα από ανοξείδωτο χάλυβα, 304,316, μέταλλο, 430 |
| Τύπος: | Ύφανση συρμάτινου πλέγματος, συρμάτινο ύφασμα, κύλινδρος φίλτρου, δίσκος φίλτρου, διάτρητο μεταλλικό |
Καλή χημική σταθερότητα μεταλλικά μέσα φίλτρου πληρούν τα διεθνή πρότυπα
| Όνομα προϊόντος: | Καλή χημική σταθερότητα μεταλλικά μέσα φίλτρου πληρούν τα διεθνή πρότυπα |
|---|---|
| Υλικό: | Σύρμα από ανοξείδωτο χάλυβα, 304,316, μέταλλο, 430 |
| Τύπος: | Ύφανση συρμάτινου πλέγματος, συρμάτινο ύφασμα, κύλινδρος φίλτρου, δίσκος φίλτρου, διάτρητο μεταλλικό |
Φίλτρο δίχτυ από ανοξείδωτο χάλυβα ποιότητας τροφίμων Εύκολο στο καθάρισμα
| Όνομα προϊόντος: | Φίλτρο δίχτυ από ανοξείδωτο χάλυβα ποιότητας τροφίμων Εύκολο στο καθάρισμα |
|---|---|
| Χρώμα: | Ανοξείδωτο χάλυβα |
| Μέγεθος ανοίγματος: | 20 Micron έως 200 Micron |
Διάφορα Μεγέθη Φίλτρου από Ανοξείδωτο Ατσάλι για Βέλτιστη Απόδοση Φιλτραρίσματος
| Ασφάλεια φιλτραρίσματος: | 2-200um |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Εύκολο στην εγκατάσταση |
| Βαθμολογία Micron: | Διαφέρει ανάλογα με τον αριθμό ματιών |
2-200μm ακρίβεια φιλτραρίσματος, ανοξείδωτο πλέγμα, εύκολη εγκατάσταση, ανθεκτικό στη διάβρωση χαρακτηριστικά
| Πάχος: | 6-12mm |
|---|---|
| μέγεθος ανοίγματος: | Από 2 micron έως 5000 micron |
| Συντήρηση: | Χαμηλή Συντήρηση |
6-12 mm πάχος Φιλτράρισμα από ανοξείδωτο χάλυβα για απαιτήσεις διήθησης υψηλής θερμοκρασίας
| Πάχος: | 6-12mm |
|---|---|
| Μέγεθος ανοίγματος: | 20 Micron έως 200 Micron |
| Μέγεθος: | Διάφορα μεγέθη διαθέσιμα |
6-12mm πάχος Ατσάλινη πλέξη φίλτρο Ανθεκτικό στη διάβρωση Χαρακτηριστικά Δωρεάν δείγμα
| Δείγμα: | Δωρεάν |
|---|---|
| Συντήρηση: | Χαμηλή Συντήρηση |
| μέγεθος ανοίγματος: | Από 2 micron έως 5000 micron |
Εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση ανοξείδωτο ατσάλινο πλέγμα φίλτρου για φιλτράρισμα υγρών ή αερίων
| Χρήση: | Διήθηση υγρών ή αερίων |
|---|---|
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | Ψηλά |
| Βαθμολογία Micron: | Διαφέρει ανάλογα με τον αριθμό ματιών |
Φίλτρο πλέγματος βαρέως τύπου από ανοξείδωτο ατσάλι πάχους 6-12mm Εύκολη εγκατάσταση
| Ασφάλεια φιλτραρίσματος: | 2-200um |
|---|---|
| Βαθμολογία Micron: | Διαφέρει ανάλογα με τον αριθμό ματιών |
| Εγκατάσταση: | Εύκολο στην εγκατάσταση |
Ανθεκτικότητα σε υψηλές θερμοκρασίες, ανοξείδωτο πλέγμα φίλτρου, εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση
| Βαθμολογία Micron: | Διαφέρει ανάλογα με τον αριθμό ματιών |
|---|---|
| Μέγεθος ανοίγματος: | 20 Micron έως 200 Micron |
| Πάχος: | 6-12mm |
