همه محصولات
توری سیمی بافته شده 0.15-0.32 میلیمتری، بادوام و همهکاره، با رتبه فیلتراسیون 90%
| عرض: | 6mm-1000mm |
|---|---|
| استفاده: | به عنوان تصفیه هوا و مایع استفاده می شود. |
| ویژگی ها: | انعطاف پذیر ، بادوام ، مقاوم در برابر خوردگی |
رول مش سیمی بافتنی سفارشی 30 متری عرض 6 میلی متر تا 1000 میلی متر
| نوع بافندگی: | بافندگی |
|---|---|
| سیم: | 0.15-0.32 میلی متر |
| مدل: | 200-400 |
فیلتر فولاد ضد زنگ بافته شده سیم مش برای فیلتراسیون صنعتی مربع یا دایره ای
| نام تولید: | مش سیم بافتنی |
|---|---|
| کلید: | مش سیم بافتنی استیل ضد زنگ برای فیلتراسیون صنعتی مربع یا دایره |
| عرض: | 6mm-1000mm |
دوام شبكه بغل دار ساخته شده برای فیلتراسیون صنعتی جداسازی مس شبكه بغل
| نام محصول: | دوام مش فلزی بافته شده برای جداسازی فیلتراسیون صنعتی |
|---|---|
| رتبه بندی فیلتر: | 90% |
| مدل: | 200-400 |
6MM-1000MM سبک بافتن از فولاد فولاد ضد زنگ برای فیلتر
| کلید: | بافندگی سبک بافندگی فلز و فیبر برای فیلتر |
|---|---|
| نام تولید: | مش سیم بافتنی |
| تایپ کنید: | گرد ، مربع یا دایره |
200-400mm قطر دور بافته فلز میش برای راه حل های تصفیه صنعتی
| سبک بافت: | گره فلزی و فیبر |
|---|---|
| سیم: | 0.15-0.32 میلی متر |
| نوع بافندگی: | بافندگی |
توری سیمی بافته شده با قطر 0.15-0.32 میلی متر برای فیلتر سفارشی
| باز شدن مش: | 0.5 mm-5mm |
|---|---|
| استفاده: | به عنوان تصفیه هوا و مایع استفاده می شود. |
| مدل: | 200-400 |
ورق فولاد ضد زنگ سوراخ شده 4 × 8 برای صفحه فولاد سوراخ شده صنعتی
| برنامه: | تزئینی، فیلترینگ، جداکننده |
|---|---|
| درمان سطحی: | پوشش پودری |
| سفارشی سازی: | موجود است |
0صفحه فیلتر فولاد ضد زنگ.5mm برای فیلتر کردن سنگین فلز فلز سوراخ شده
| کلید: | ساختمان ها، حفاظت، نرده های محافظ، موانع صوتی، پشتیبانی هسته فیلتر و غیره |
|---|---|
| نام محصول: | مش سوراخ دار |
| شکل سوراخ: | گرد |
لایه فولادی سوراخ شده گرد و غلتکی مقاوم در برابر خوردگی 0.5mm حاشیه مانع صدا
| اندازه حاشیه: | 0.5 میلی متر |
|---|---|
| کلید: | ساختمان ها، حفاظت، نرده های محافظ، موانع صوتی، پشتیبانی هسته فیلتر و غیره |
| ویژگی ها: | سبک، بادوام، مقاوم در برابر خوردگی |
