Alle producten
zoekwoorden [ sintered mesh filter ] bij elkaar passen 116 producten.
Corrosiebestendig 304 Roestvrij Staal Filtergaas Breed Filtratiebereik
| Productnaam: | Corrosiebestendig 304 SS-gaasfilter heeft een breed filtratiebereik |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal, roestvrij staal, nylon, 316L, koolstofstaal |
| Gebruik: | Vloeistoffilter, luchtfilter, vloeistof-vloeistof, autofilter, vast filter |
Grijpoliefiltratie Ss Screen Filter Element Verlengt de levensduur van de apparatuur
| Productnaam: | Smeeroliefiltratie, SS gaasfilterelement verlengt de levensduur van de apparatuur |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal, roestvrij staal, nylon, 316L, koolstofstaal |
| Gebruik: | Vloeistoffilter, luchtfilter, vloeistof-vloeistof, autofilter, vast filter |
Precisie-sinterproces Gesinterde filterkaars Lage stromingsweerstand
| Productnaam: | Precisie-sinterproces Gesinterde filterkaars Lage stromingsweerstand |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Wanddikte ≥1,7 mm Filterelement met gesinterd draadnet met een diafragma van ≥40%
| Dikte: | 4.5-5.5 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | Tot 500 ° C |
| Luchtpermeabiliteit: | ≥600 L / Dm² /Min |
Hoge precisie roestvrij staal gesinterd filterelement, corrosiebestendig
| Productienaam: | Hoge precisie roestvrij staal gesinterd filterelement, corrosiebestendig |
|---|---|
| Filtratieklasse: | 1-200 microns |
| Openingstarief: | ≥40% |
316L gesinterd filterelement - Chemisch bestendig voor zware omgevingen
| Productienaam: | 316L gesinterd filterelement - Chemisch bestendig voor zware omgevingen |
|---|---|
| Filtratieklasse: | 1-200 microns |
| Openingstarief: | ≥40% |
Bestand tegen hoge temperaturen, gesinterd filterelement - duurzaam voor industrieel gebruik
| Productienaam: | Bestand tegen hoge temperaturen, gesinterd filterelement - duurzaam voor industrieel gebruik |
|---|---|
| Filtratieklasse: | 1-200 microns |
| Openingstarief: | ≥40% |
Aanpasbaar petroleum gesinterd filterelement voor 1-1000um micron grootte
| Productienaam: | Gesinterd Filterelement |
|---|---|
| Sleutel: | Aanpasbaar petroleum voor 1-1000um micron grootte |
| Sollicitatie: | Vloeistof en Gasfiltratie |
Scheidingsdraadgaas voor filtertemperatuurbestendigheid tot 800°C
| Sleutel: | Temperatuurbestendigheid tot 800°C |
|---|---|
| Productnaam: | Geweven draadnet voor filter |
| Gebruik: | Industrieel, Chemisch, Voedsel en Dranken, Farmaceutisch |
1-200 Micron Gesinterd Metaalpoederfilter Voor Zware Omgevingen
| Dikte: | 4.5-5.5 |
|---|---|
| gebruik: | Luchtfilter |
| Draad: | 1/4", 1/2" en zo verder. |


