Alle producten
zoekwoorden [ sintered mesh filter ] bij elkaar passen 116 producten.
Uniforme poriënverdeling Gesinterd filtermedium, niet gemakkelijk te verstoppen
| Productnaam: | Uniforme poriënverdeling Gesinterd filtermedium, niet gemakkelijk te verstoppen |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Geen secundaire vervuiling Gesinterd filtermedium Geschikt voor gasfiltratie
| Productnaam: | Geen secundaire vervuiling Gesinterd filtermedium Geschikt voor gasfiltratie |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Slijtvast en duurzaam gesinterd filtermedium, geschikt voor vacuümomgevingen
| Productnaam: | Slijtvast en duurzaam gesinterd filtermedium, geschikt voor vacuümomgevingen |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Uniforme poriënverdeling Sinterfilter Middellange levensduur
| Productnaam: | Uniforme poriënverdeling Sinterfilter Middellange levensduur |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Lage drukval Gesinterde filterkaars Hoge stroomsnelheid
| Productnaam: | Lage drukval Gesinterde filterkaars Hoge stroomsnelheid |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Geen secundaire vervuiling Gesinterde filterkaars Lagere bedrijfskosten
| Productnaam: | Geen secundaire vervuiling Gesinterde filterkaars Lagere bedrijfskosten |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Goede batchconsistentie Gesinterde filterkaars Hoge kostenprestaties
| Productnaam: | Goede batchconsistentie Gesinterde filterkaars Hoge kostenprestaties |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Gesinterd filter met hoge filtratienauwkeurigheid en gemiddelde lage stromingsweerstand
| Productnaam: | Gesinterd filter met hoge filtratienauwkeurigheid en gemiddelde lage stromingsweerstand |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Hoge stofopnamecapaciteit Gesinterde filterkaars Compact structuurontwerp
| Productnaam: | Hoge stofopnamecapaciteit Gesinterde filterkaars Compact structuurontwerp |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Aanpasbaar porositeitsbereik Gesinterd filter Medium Kosteneffectief langdurig gebruik
| Productnaam: | Aanpasbaar porositeitsbereik Gesinterd filter Medium Kosteneffectief langdurig gebruik |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |


