Alle producten
zoekwoorden [ sintered mesh filter ] bij elkaar passen 118 producten.
Gesinterd gaasfilterelement met lange levensduur, compatibel met verschillende filters
| Productnaam: | Gesinterd gaasfilterelement met lange levensduur, compatibel met verschillende filters |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Meerlaags gesinterde gaasstructuur Metalen gaasfilter Lange levensduur
| Productnaam: | Meerlaags gesinterde gaasstructuur Metalen gaasfilter Lange levensduur |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal, roestvrij staal, 316, SS 304, ss 316L poeder poreus metaal |
| Vorm van gat: | Vierkant, Ronde, Hexagonaal Aangepaste Diamant, |
Uitstekende corrosiebestendigheid SS-gaasfilters voor duurzame filtratie bij beitsen met zuur
| Productnaam: | SS-maasfilters |
|---|---|
| Sleutel: | Uitstekende corrosiebestendigheid voor duurzame filtratie bij zuurverzet |
| Weeftype: | Gewoon, twill, Nederlands |
1/4" 1/2" Gesinterd Draadgaasfilter voor effectieve vloeistof- en gasfiltratie
| Productienaam: | Gesinterde gaasfilters |
|---|---|
| Sleutel: | Aperture Rate ≥ 40% voor effectieve vloeistof- en gasfiltratie |
| Filtratieklasse: | 1-200 microns |
Uniforme gatgrootte gesinterde gaasfilter voor olie-waterscheiding
| Productnaam: | Uniforme gatgrootte gesinterde gaasfilter voor olie-waterscheiding |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal, roestvrij staal, nylon, 316L, koolstofstaal |
| Gebruik: | Vloeistoffilter, luchtfilter, vloeistof-vloeistof, autofilter, vast filter |
Duurzaam gesinterd metaalfilterelementen verlengde levensduur gesinterd metaalpoederfilter
| Productienaam: | Gesinterde gaasfilters |
|---|---|
| Sleutel: | Aperture Rate ≥ 40% voor effectieve vloeistof- en gasfiltratie |
| Filtratieklasse: | 1-200 microns |
Gesinterd poederfilterelement met lage onderhoudsfrequentie Slijtvaste coating
| Productnaam: | Gesinterd poederfilterelement met lage onderhoudsfrequentie Slijtvaste coating |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Stabiele structuur Gesinterd poreus filterelement Geen vervorming
| Productienaam: | Stabiele structuur Gesinterd poreus filterelement Geen vervorming |
|---|---|
| Filtratieklasse: | 1-200 microns |
| Openingstarief: | ≥40% |
Steriliseerbaar gesinterd metalen filterelement op hoge temperatuur, geschikt voor vloeistoffiltratie
| Productnaam: | Steriliseerbaar gesinterd metalen filterelement op hoge temperatuur, geschikt voor vloeistoffiltrati |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Hoge zuiverheid filtratie output gesinterde metalen filter snelle stroomsnelheid
| Productnaam: | Hoge zuiverheid filtratie output gesinterde metalen filter snelle stroomsnelheid |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staaldraad, 316.304, Monel, koper |
| Sollicitatie: | Filters, EMI-afscherming, beschermingsgaas, geweven gaas, demiterpad |


