Alle producten
zoekwoorden [ sintered mesh filter ] bij elkaar passen 118 producten.
Corrosiebestendig gesinterd filterpatroon Roestbestendig
| Productienaam: | Corrosiebestendig gesinterd filterpatroon Roestbestendig |
|---|---|
| Filtratieklasse: | 1-200 microns |
| Openingstarief: | ≥40% |
Aanpasbare maten beschikbaar Gesinterde filterkaars Geen vervorming na langdurig gebruik
| Productienaam: | Aanpasbare maten beschikbaar Gesinterde filterkaars Geen vervorming na langdurig gebruik |
|---|---|
| Filtratieklasse: | 1-200 microns |
| Openingstarief: | ≥40% |
Strakke afdichting Gesinterd roestvrijstalen filterelement Geen lekkage
| Productienaam: | Strakke afdichting Gesinterd roestvrijstalen filterelement Geen lekkage |
|---|---|
| Filtratieklasse: | 1-200 microns |
| Openingstarief: | ≥40% |
Lage drukval Gesinterd poreus metalen element Hoge stroomsnelheid
| Productienaam: | Lage drukval Gesinterd poreus metalen element Hoge stroomsnelheid |
|---|---|
| Filtratieklasse: | 1-200 microns |
| Openingstarief: | ≥40% |
Steriliseerbaar gesinterd filterpatroon op hoge temperatuur Lagere bedrijfskosten
| Productnaam: | Steriliseerbaar gesinterd filterpatroon op hoge temperatuur Lagere bedrijfskosten |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Lage drukval Gesinterde filterkaars Hoge stroomsnelheid
| Productnaam: | Lage drukval Gesinterde filterkaars Hoge stroomsnelheid |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Lage drukval Gesinterde filterkaars Hoge stroomsnelheid
| Productnaam: | Lage drukval Gesinterde filterkaars Hoge stroomsnelheid |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Gesinterd filter met hoge filtratienauwkeurigheid en gemiddelde lage stromingsweerstand
| Productnaam: | Gesinterd filter met hoge filtratienauwkeurigheid en gemiddelde lage stromingsweerstand |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
200-400 mm Diameter Ronde gebreide metalen mesh voor industriële filtratieoplossingen
| Weefstijl: | Samengesteld uit metaal en vezel |
|---|---|
| Draden Dia: | 0.15-0.32 mm |
| Type weven: | Breien |
Hogedrukbestendige behuizing Gesinterd filter Medium bestand tegen thermische cycli
| Productnaam: | Hogedrukbestendige behuizing Gesinterd filter Medium bestand tegen thermische cycli |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal, roestvrij staal, 316, SS 304, ss 316L poeder poreus metaal |
| filterwaardering: | 99%,30%-54%,27%-80% Filtergaas,98%,meer dan 80% |


