Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ sintered mesh filter ] mecz 120 produkty.
Spiekany materiał filtracyjny bez zanieczyszczeń wtórnych odpowiedni do filtracji gazów
| Nazwa produktu: | Spiekany materiał filtracyjny bez zanieczyszczeń wtórnych odpowiedni do filtracji gazów |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Odporne na zużycie i trwałe spiekane medium filtracyjne odpowiednie do środowisk próżniowych
| Nazwa produktu: | Odporne na zużycie i trwałe spiekane medium filtracyjne odpowiednie do środowisk próżniowych |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Filtr spiekany o równomiernym rozkładzie porów Średnio długa żywotność
| Nazwa produktu: | Filtr spiekany o równomiernym rozkładzie porów Średnio długa żywotność |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Świeca ze spiekanym filtrem bez zanieczyszczeń wtórnych Niższe koszty operacyjne
| Nazwa produktu: | Świeca ze spiekanym filtrem bez zanieczyszczeń wtórnych Niższe koszty operacyjne |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Świeca spiekana z filtrem o dobrej konsystencji i wysokiej wydajności kosztowej
| Nazwa produktu: | Świeca spiekana z filtrem o dobrej konsystencji i wysokiej wydajności kosztowej |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Spiekana świeca filtracyjna o dużej zdolności zatrzymywania pyłu Kompaktowa konstrukcja
| Nazwa produktu: | Spiekana świeca filtracyjna o dużej zdolności zatrzymywania pyłu Kompaktowa konstrukcja |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Konfigurowalny zakres porowatości Średni filtr spiekany Oszczędne i długotrwałe użytkowanie
| Nazwa produktu: | Konfigurowalny zakres porowatości Średni filtr spiekany Oszczędne i długotrwałe użytkowanie |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Odporna na zarysowania powierzchnia spiekanego filtra Medium Niska częstotliwość konserwacji
| Nazwa produktu: | Odporna na zarysowania powierzchnia spiekanego filtra Medium Niska częstotliwość konserwacji |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Spiekane medium filtracyjne o niskim oporze przepływu, bez wydzielania mediów
| Nazwa produktu: | Spiekane medium filtracyjne o niskim oporze przepływu, bez wydzielania mediów |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Spiekany element filtrujący o wysokiej precyzji do zastosowań w filtracji przemysłowej
| Nazwa produkcji: | Spiekany element filtrujący o wysokiej precyzji do zastosowań w filtracji przemysłowej |
|---|---|
| Ocena filtracji: | 1-200 mikronów |
| Szybkość przysłony: | ≥40% |


