Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ sintered mesh filter ] mecz 125 produkty.
Filtr z filtrem z ekranu ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Filtr z siatką ze stali nierdzewnej: łatwy transport, proste przechowywanie |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal, stal nierdzewna, nylon, 316L, stal węglowa |
| Stosowanie: | Filtr cieczy, filtr powietrza, ciecz-ciecz, filtr samochodowy, filtr stały |
Element sieci filtracyjnej ze stali bezwonnej Bez średniego zanieczyszczenia Filtr z rurki sieci ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Bezwonny element filtrujący z siatki SS bez zanieczyszczeń medium |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal, stal nierdzewna, nylon, 316L, stal węglowa |
| Stosowanie: | Filtr cieczy, filtr powietrza, ciecz-ciecz, filtr samochodowy, filtr stały |
Szeroki zakres filtracji 304 Filtr z ekranu ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Szeroki zakres filtracji Odporność na korozję filtra siatkowego SS ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal, stal nierdzewna, nylon, 316L, stal węglowa |
| Stosowanie: | Filtr cieczy, filtr powietrza, ciecz-ciecz, filtr samochodowy, filtr stały |
Stabilna siatka filtracyjna ze stali nierdzewnej, odporna na niskie temperatury, wielokrotnego użytku po dokładnym czyszczeniu
| Nazwa produktu: | Filtr siatkowy SS odporny na niskie temperatury nadaje się do ponownego użycia po dokładnym oczyszcz |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal, stal nierdzewna, nylon, 316L, stal węglowa |
| Stosowanie: | Filtr cieczy, filtr powietrza, ciecz-ciecz, filtr samochodowy, filtr stały |
Wytrzymała siatka filtracyjna ze stali nierdzewnej o wysokiej odporności na uderzenia zapewnia wysoki przepływ i minimalny spadek ciśnienia
| Nazwa produktu: | Mocne, odporne na uderzenia filtry siatkowe ze stali nierdzewnej zapewniają wysoki przepływ i minima |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal, stal nierdzewna, nylon, 316L, stal węglowa |
| Stosowanie: | Filtr cieczy, filtr powietrza, ciecz-ciecz, filtr samochodowy, filtr stały |
Zastosowany Filtr Ekran z siatki ze stali nierdzewnej Filtr płynnego powietrza
| Nazwa produktu: | Dostosowany filtr siatkowy ze stali nierdzewnej na rysunki, wysoka wydajność kosztowa |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal, stal nierdzewna, nylon, 316L, stal węglowa |
| Stosowanie: | Filtr cieczy, filtr powietrza, ciecz-ciecz, filtr samochodowy, filtr stały |
Niełatwa do zatkania spiekana świeca filtracyjna kompatybilna z różnymi filtrami
| Nazwa produktu: | Niełatwa do zatkania spiekana świeca filtracyjna kompatybilna z różnymi filtrami |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Niełatwa do zatkania spiekana świeca filtracyjna odpowiednia do filtracji cieczy
| Nazwa produktu: | Niełatwa do zatkania spiekana świeca filtracyjna odpowiednia do filtracji cieczy |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Spiekane medium filtracyjne o wysokiej wydajności filtracyjnej, bez wydzielania mediów
| Nazwa produktu: | Spiekane medium filtracyjne o wysokiej wydajności filtracyjnej, bez wydzielania mediów |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Spiekane medium filtracyjne o wysokiej wytrzymałości mechanicznej, odpowiednie do filtracji gazów
| Nazwa produktu: | Spiekane medium filtracyjne o wysokiej wytrzymałości mechanicznej, odpowiednie do filtracji gazów |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |


