Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ sintered mesh filter ] mecz 120 produkty.
1-200 Mikron Filtr z pieczeniem metalowym w proszku do środowisk ciężkich
| Gęstość: | 4,5-5,5 |
|---|---|
| używać: | Filtr powietrza |
| Nitka: | 1/4 ", 1/2" i tak dalej |
Wskaźnik otworów 1-300 µm ≥40% Spiekany element filtrujący ≥600 L/Dm2/Min
| Aplikacja: | Filtracja cieczy i gazów |
|---|---|
| Natężenie przepływu: | Do 500 l/min |
| Temperatura pracy: | -200-480 ℃ |
Spersonalizowany spiekany element filtrujący do przemysłowego filtrowania cieczy i gazów
| Nazwa produkcji: | Spiekany filtr |
|---|---|
| Klawisz: | Dostosowany cylinder do zastosowań przemysłowych |
| Przepuszczalność powietrza: | ≥600 l / dm² / min |
Włókna o masie nieprzekraczającej 1 mm
| Nazwa produkcji: | Filtrowa rura rurowa |
|---|---|
| Klawisz: | Odporny na temperaturę dla żywności |
| Grubość: | 0,5 mm - 5 mm |
Element filtrujący z włókna metalowego o niskim spadku ciśnienia. Jednolita struktura porów
| Nazwa produktu: | Element filtrujący z włókna metalowego o niskim spadku ciśnienia. Jednolita struktura porów |
|---|---|
| Tworzywo: | Drut ze stali nierdzewnej, 304,316, metal, 430 |
| Typ: | Splot siatki drucianej, tkanina druciana, cylinder filtra, tarcza filtra, perforowana siatka metalow |
Spiekany porowaty element metalowy o wysokiej wydajności filtracji bez wycieków
| Nazwa produktu: | Spiekany porowaty element metalowy o wysokiej wydajności filtracji bez wycieków |
|---|---|
| Tworzywo: | Drut ze stali nierdzewnej, 316,304, Monel, miedź |
| Aplikacja: | Filtry, ekranowanie EMI, siatka ochronna, tkana siatka druciana, podkładka Demiter |
Niższe koszty operacyjne Spiekane medium filtracyjne odporne na silne kwasy i zasady
| Nazwa produktu: | Niższe koszty operacyjne Spiekane medium filtracyjne odporne na silne kwasy i zasady |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal, stal nierdzewna, 316, SS 304, ss 316L proszek porowaty metal |
| ocena filtra: | 99%,30%-54%,27%-80% Siatka filtra,98%,ponad 80% |
Filtracja płynów i gazów Filtracja filtrów spiekanych 1-200 mikron
| Klawisz: | Spiekany filtr |
|---|---|
| Nazwa produkcji: | Ocena 1-200 mikronów do filtracji cieczy i gazowej |
| Nitka: | 1/4 ", 1/2" i tak dalej |
Perforowane dyski z siatki ze stali nierdzewnej mikronowe do elementów filtracyjnych
| Nazwa produkcji: | Specjalna siatka nośna Disc Micron do elementów filtrujących |
|---|---|
| Słowo klucz: | Perforowana metalowa siatka panelowa |
| Typ filtra: | Element |
Filtr z filtrem z ekranu ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Filtr z siatką ze stali nierdzewnej: łatwy transport, proste przechowywanie |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal, stal nierdzewna, nylon, 316L, stal węglowa |
| Stosowanie: | Filtr cieczy, filtr powietrza, ciecz-ciecz, filtr samochodowy, filtr stały |


