Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ sintered mesh filter ] αγώνας 120 προϊόντα.
Φίλτρο από πυροσυσσωματωμένη μεταλλική σκόνη 1-200 Micron Για Βαριές Εργασίες
| Πυκνότητα: | 4.5-5.5 |
|---|---|
| χρήση: | Φίλτρο αέρα |
| Νήμα: | 1/4" |
Στοιχείο φίλτρου πυροσυσσωματωμένο με διάνοιγμα 1-300μm ≥40% ≥600 L/Dm2/Min
| Εφαρμογή: | Διήθηση υγρού και αερίου |
|---|---|
| Ρυθμός ροής: | Έως 500 L/min |
| Θερμοκρασία Operaing: | -200-480°C |
Προσαρμοσμένο συσσωματωμένο φίλτρο για βιομηχανικό φίλτρο υγρών και αερίων
| Όνομα Παραγωγής: | Συμπυκνωμένο φίλτρο |
|---|---|
| Κλειδί: | Προσαρμοσμένος κύλινδρος για βιομηχανικές εφαρμογές |
| Διαπερατότητα αέρα: | ≥ 600 L / Dm2 /Min |
Σωλήνας πλέγματος φίλτρου ανθεκτικός στη θερμοκρασία για τρόφιμα
| Όνομα Παραγωγής: | Φίλτρο σωλήνα πλέγματος |
|---|---|
| Κλειδί: | Ανθεκτικό σε θερμοκρασία για τρόφιμα |
| Πάχος: | 0.5mm - 5mm |
Ομοιόμορφη δομή πόρων στοιχείου φίλτρου μεταλλικών ινών χαμηλής πίεσης
| Όνομα προϊόντος: | Ομοιόμορφη δομή πόρων στοιχείου φίλτρου μεταλλικών ινών χαμηλής πίεσης |
|---|---|
| Υλικό: | Σύρμα από ανοξείδωτο χάλυβα, 304,316, μέταλλο, 430 |
| Τύπος: | Ύφανση συρμάτινου πλέγματος, συρμάτινο ύφασμα, κύλινδρος φίλτρου, δίσκος φίλτρου, διάτρητο μεταλλικό |
Πορώδες μεταλλικό στοιχείο πυροσυσσωματωμένο υψηλής απόδοσης χωρίς διαρροές
| Όνομα προϊόντος: | Πορώδες μεταλλικό στοιχείο πυροσυσσωματωμένο υψηλής απόδοσης χωρίς διαρροές |
|---|---|
| Υλικό: | Σύρμα από ανοξείδωτο χάλυβα, 316,304, Monel, Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Φίλτρα, Θωράκιση EMI, Προστατευτικό πλέγμα, Υφαντό συρμάτινο πλέγμα, Μαξιλάρι Demiter |
Χαμηλότερο κόστος λειτουργίας Πυροσυσσωματωμένο φίλτρο Μέτριο Ανθεκτικό σε Ισχυρά Οξέα & Αλκάλια
| Όνομα προϊόντος: | Χαμηλότερο κόστος λειτουργίας Πυροσυσσωματωμένο φίλτρο Μέτριο Ανθεκτικό σε Ισχυρά Οξέα & Αλκάλια |
|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλο, ανοξείδωτο, 316, SS 304, πορώδες μέταλλο σκονών SS 316L |
| βαθμολογία φίλτρου: | 99%, 30%-54%, 27%-80% πλέγμα φίλτρου, 98%, πάνω από 80% |
Στοιχείο φίλτρου πυροσυσσωματωμένο για φιλτράρισμα υγρών και αερίων, Ονομαστική τιμή 1-200 μικρόμετρα
| Κλειδί: | Συμπυκνωμένο φίλτρο |
|---|---|
| Όνομα Παραγωγής: | Βαθμός 1-200 μικρά για φιλτράρισμα υγρών και αερίων |
| Νήμα: | 1/4" |
Δισκοειδή πλέγματα από ανοξείδωτο χάλυβα με οπές μικρομέτρου για στοιχεία φίλτρου
| Όνομα Παραγωγής: | Ειδικό δίχτυ στήριξης Disc Micron για στοιχεία φίλτρου |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | Διάτρητο μεταλλικό πλέγμα |
| Τύπος φίλτρου: | Στοιχείο |
Φίλτρο με φιλτραρίνη από ανοξείδωτο χάλυβα Εύκολη μεταφορά Απλή αποθήκευση
| Όνομα προϊόντος: | Φίλτρο με πλέγμα από ανοξείδωτο χάλυβα: εύκολη μεταφορά, απλή αποθήκευση |
|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλο, ανοξείδωτο ατσάλι, νάιλον, 316L, ανθρακούχο χάλυβα |
| Χρήση: | Φίλτρο υγρού, Φίλτρο αέρα, Υγρό-υγρό, Φίλτρο αυτοκινήτου, Στερεό φίλτρο |


