Alle producten
zoekwoorden [ wire mesh filter cartridge ] bij elkaar passen 38 producten.
Geen secundaire vervuiling Gesinterde filterkaars Lagere bedrijfskosten
| Productnaam: | Geen secundaire vervuiling Gesinterde filterkaars Lagere bedrijfskosten |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Goede batchconsistentie Gesinterde filterkaars Hoge kostenprestaties
| Productnaam: | Goede batchconsistentie Gesinterde filterkaars Hoge kostenprestaties |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Precisie-sinterproces Gesinterde filterkaars Lage stromingsweerstand
| Productnaam: | Precisie-sinterproces Gesinterde filterkaars Lage stromingsweerstand |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Gesinterd filter met hoge filtratienauwkeurigheid en gemiddelde lage stromingsweerstand
| Productnaam: | Gesinterd filter met hoge filtratienauwkeurigheid en gemiddelde lage stromingsweerstand |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Hoge stofopnamecapaciteit Gesinterde filterkaars Compact structuurontwerp
| Productnaam: | Hoge stofopnamecapaciteit Gesinterde filterkaars Compact structuurontwerp |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Gesinterd poederfilterelement met lage onderhoudsfrequentie Slijtvaste coating
| Productnaam: | Gesinterd poederfilterelement met lage onderhoudsfrequentie Slijtvaste coating |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Aanpasbaar porositeitsbereik Gesinterd filter Medium Kosteneffectief langdurig gebruik
| Productnaam: | Aanpasbaar porositeitsbereik Gesinterd filter Medium Kosteneffectief langdurig gebruik |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Krasbestendig oppervlak Gesinterd filter Gemiddeld lage onderhoudsfrequentie
| Productnaam: | Krasbestendig oppervlak Gesinterd filter Gemiddeld lage onderhoudsfrequentie |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Hoge precisie roestvrij staal gesinterd filterelement, corrosiebestendig
| Productienaam: | Hoge precisie roestvrij staal gesinterd filterelement, corrosiebestendig |
|---|---|
| Filtratieklasse: | 1-200 microns |
| Openingstarief: | ≥40% |
316L gesinterd filterelement - Chemisch bestendig voor zware omgevingen
| Productienaam: | 316L gesinterd filterelement - Chemisch bestendig voor zware omgevingen |
|---|---|
| Filtratieklasse: | 1-200 microns |
| Openingstarief: | ≥40% |


