Alle producten
zoekwoorden [ wire mesh filter cartridge ] bij elkaar passen 38 producten.
1/4" 1/2" Gesinterd Draadgaasfilter voor effectieve vloeistof- en gasfiltratie
| Productienaam: | Gesinterde gaasfilters |
|---|---|
| Sleutel: | Aperture Rate ≥ 40% voor effectieve vloeistof- en gasfiltratie |
| Filtratieklasse: | 1-200 microns |
Roestvrij staal 304 316 316L Draadgaas Filterbuis / Metalen Filterpatroon
| Sollicitatie: | Industriële filtratie |
|---|---|
| Eindverbindingen: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Certificeringen: | ISO 9001: 2015 gecertificeerd |
Steriliseerbaar gesinterd filterpatroon op hoge temperatuur Lagere bedrijfskosten
| Productnaam: | Steriliseerbaar gesinterd filterpatroon op hoge temperatuur Lagere bedrijfskosten |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Corrosiebestendig gesinterd filterpatroon Roestbestendig
| Productienaam: | Corrosiebestendig gesinterd filterpatroon Roestbestendig |
|---|---|
| Filtratieklasse: | 1-200 microns |
| Openingstarief: | ≥40% |
Gesinterd gaasfilterelement met lange levensduur, compatibel met verschillende filters
| Productnaam: | Gesinterd gaasfilterelement met lange levensduur, compatibel met verschillende filters |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Garen Dia 0.15-0.32 MM Gebreide Draadgaas Aangepaste Filtering
| Mesh-opening: | 0,5 mm-5 mm |
|---|---|
| Gebruik: | Gebruikt als filtratie van lucht en vloeistof. |
| Model: | 200-400 |
Wanddikte ≥1,7 mm Filterelement met gesinterd draadnet met een diafragma van ≥40%
| Dikte: | 4.5-5.5 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | Tot 500 ° C |
| Luchtpermeabiliteit: | ≥600 L / Dm² /Min |
Voedselkwaliteit gesinterd metaalpoederfilter voor filtratie op micronniveau
| Productienaam: | Gesinterde gaasfilters |
|---|---|
| Sleutel: | Aperture Rate ≥ 40% voor effectieve vloeistof- en gasfiltratie |
| Filtratieklasse: | 1-200 microns |
Duurzaam gesinterd metaalfilterelementen verlengde levensduur gesinterd metaalpoederfilter
| Productienaam: | Gesinterde gaasfilters |
|---|---|
| Sleutel: | Aperture Rate ≥ 40% voor effectieve vloeistof- en gasfiltratie |
| Filtratieklasse: | 1-200 microns |
Steriliseerbaar gesinterd metalen filterelement op hoge temperatuur, geschikt voor vloeistoffiltratie
| Productnaam: | Steriliseerbaar gesinterd metalen filterelement op hoge temperatuur, geschikt voor vloeistoffiltrati |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |


