Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ wire mesh filter cartridge ] mecz 38 produkty.
Filtr z spiekanego sita drucianego 1/4" 1/2" do skutecznej filtracji cieczy i gazów
| Nazwa produkcji: | Filtry ze spieczonej siatki drucianej |
|---|---|
| Klawisz: | Wskaźnik przysłony ≥40% dla efektywnej filtracji cieczy i gazu |
| Ocena filtracji: | 1-200 mikronów |
Filtracyjna rura z siatki ze stali nierdzewnej 304 316 316L / Metalowy wkład filtracyjny
| Aplikacja: | Filtracja przemysłowa |
|---|---|
| Połączenia końcowe: | Gwintowane, kołnierzowe lub spawane |
| Certyfikaty: | Certyfikowany ISO 9001: 2015 |
Sterylizowany w wysokiej temperaturze spiekany wkład filtrujący Niższe koszty operacyjne
| Nazwa produktu: | Sterylizowany w wysokiej temperaturze spiekany wkład filtrujący Niższe koszty operacyjne |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Odporny na korozję spiekany wkład filtra odporny na rdzę
| Nazwa produkcji: | Odporny na korozję spiekany wkład filtra odporny na rdzę |
|---|---|
| Ocena filtracji: | 1-200 mikronów |
| Szybkość przysłony: | ≥40% |
Element filtrujący ze spiekanej siatki o długiej żywotności, kompatybilny z różnymi filtrami
| Nazwa produktu: | Element filtrujący ze spiekanej siatki o długiej żywotności, kompatybilny z różnymi filtrami |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Siatka z drutu dzianego o średnicy 0,15-0,32 mm, niestandardowe filtrowanie
| Otwarcie siatki: | 0,5 mm-5 mm |
|---|---|
| Stosowanie: | Stosowane jako filtracja powietrza i cieczy. |
| Model: | 200-400 |
Gęstość ściany ≥1,7 mm Włókna sieciowe Filtr z spiekanymi elementami z częstotliwością otworu ≥40%
| Gęstość: | 4,5-5,5 |
|---|---|
| Temperatura pracy: | Do 500 ° C. |
| Przepuszczalność powietrza: | ≥600 l / dm² / min |
Filtr metalowy w proszku spiekany do filtracji na poziomie mikronowym
| Nazwa produkcji: | Filtry ze spieczonej siatki drucianej |
|---|---|
| Klawisz: | Wskaźnik przysłony ≥40% dla efektywnej filtracji cieczy i gazu |
| Ocena filtracji: | 1-200 mikronów |
Wytrzymałe pierwiastki filtrowe z sinterowanego metalu przedłużony okres użytkowania Filtr z proszkiem z sinterowanego metalu
| Nazwa produkcji: | Filtry ze spieczonej siatki drucianej |
|---|---|
| Klawisz: | Wskaźnik przysłony ≥40% dla efektywnej filtracji cieczy i gazu |
| Ocena filtracji: | 1-200 mikronów |
Element filtrujący ze spiekanego metalu nadający się do sterylizacji w wysokiej temperaturze, odpowiedni do filtracji cieczy
| Nazwa produktu: | Element filtrujący ze spiekanego metalu nadający się do sterylizacji w wysokiej temperaturze, odpowi |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |


