Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ wire mesh filter cartridge ] mecz 39 produkty.
Świeca ze spiekanym filtrem bez zanieczyszczeń wtórnych Niższe koszty operacyjne
| Nazwa produktu: | Świeca ze spiekanym filtrem bez zanieczyszczeń wtórnych Niższe koszty operacyjne |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Świeca spiekana z filtrem o dobrej konsystencji i wysokiej wydajności kosztowej
| Nazwa produktu: | Świeca spiekana z filtrem o dobrej konsystencji i wysokiej wydajności kosztowej |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Precyzyjny proces spiekania Świeca filtracyjna ze spieku o niskim oporze przepływu
| Nazwa produktu: | Precyzyjny proces spiekania Świeca filtracyjna ze spieku o niskim oporze przepływu |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Spiekane medium filtracyjne o wysokiej dokładności filtracji i niskim oporze przepływu
| Nazwa produktu: | Spiekane medium filtracyjne o wysokiej dokładności filtracji i niskim oporze przepływu |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Spiekana świeca filtracyjna o dużej zdolności zatrzymywania pyłu Kompaktowa konstrukcja
| Nazwa produktu: | Spiekana świeca filtracyjna o dużej zdolności zatrzymywania pyłu Kompaktowa konstrukcja |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Spiekany proszkowy element filtra proszkowego o niskiej częstotliwości konserwacji Powłoka odporna na zużycie
| Nazwa produktu: | Spiekany proszkowy element filtra proszkowego o niskiej częstotliwości konserwacji Powłoka odporna n |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Konfigurowalny zakres porowatości Średni filtr spiekany Oszczędne i długotrwałe użytkowanie
| Nazwa produktu: | Konfigurowalny zakres porowatości Średni filtr spiekany Oszczędne i długotrwałe użytkowanie |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Odporna na zarysowania powierzchnia spiekanego filtra Medium Niska częstotliwość konserwacji
| Nazwa produktu: | Odporna na zarysowania powierzchnia spiekanego filtra Medium Niska częstotliwość konserwacji |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Spiekane medium filtracyjne o niskim oporze przepływu, bez wydzielania mediów
| Nazwa produktu: | Spiekane medium filtracyjne o niskim oporze przepływu, bez wydzielania mediów |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Spiekany element filtrujący ze stali nierdzewnej o wysokiej precyzji, odporny na korozję
| Nazwa produkcji: | Spiekany element filtrujący ze stali nierdzewnej o wysokiej precyzji, odporny na korozję |
|---|---|
| Ocena filtracji: | 1-200 mikronów |
| Szybkość przysłony: | ≥40% |


