Wszystkie produkty
Odporne na zużycie i trwałe spiekane medium filtracyjne odpowiednie do środowisk próżniowych
| Nazwa produktu: | Odporne na zużycie i trwałe spiekane medium filtracyjne odpowiednie do środowisk próżniowych |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Lekka konstrukcja z metalowej dzianiny, wielokrotnego użytku i nadająca się do prania
| Nazwa produktu: | Lekka konstrukcja z metalowej dzianiny, wielokrotnego użytku i nadająca się do prania |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal, stal nierdzewna, 316, SS 304, ss 316L proszek porowaty metal |
| Kształt dziury: | Kwadratowy, okrągły, diamentowy, dostosowany, sześciokątny |
Łatwe w montażu perforowane metalowe płyty filtracyjne. Różne materiały metalowe
| Nazwa produktu: | Łatwe w montażu perforowane metalowe płyty filtracyjne. Różne materiały metalowe |
|---|---|
| Aplikacja: | Filtry, ekran, siatka ochronna, dekoracja, ściana osłonowa |
| Tworzywo: | Drut ze stali nierdzewnej, czarna siatka druciana, stal niskowęglowa, płyta aluminiowa, płyta żelazn |
Dostępny składany kosz z perforowanego drutu o regulowanym rozmiarze
| Nazwa produktu: | Dostępny składany kosz z perforowanego drutu o regulowanym rozmiarze |
|---|---|
| Tworzywo: | Drut ze stali nierdzewnej, 316,304, Monel, miedź |
| Aplikacja: | Filtry, ekranowanie EMI, siatka ochronna, tkana siatka druciana, podkładka Demiter |
Metalowe media filtracyjne o dużej zdolności zatrzymywania zanieczyszczeń Jednolita struktura porów
| Nazwa produktu: | Metalowe media filtracyjne o dużej zdolności zatrzymywania zanieczyszczeń Jednolita struktura porów |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal, stal nierdzewna, 316, SS 304, ss 316L proszek porowaty metal |
| ocena filtra: | 99%,30%-54%,27%-80% Siatka filtra,98%,ponad 80% |
Spiekany materiał filtracyjny bez zanieczyszczeń wtórnych odpowiedni do filtracji gazów
| Nazwa produktu: | Spiekany materiał filtracyjny bez zanieczyszczeń wtórnych odpowiedni do filtracji gazów |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Element filtrujący z drutu klinowego o wysokiej niezawodności, kompaktowy i lekki
| Nazwa produktu: | Element filtrujący z drutu klinowego o wysokiej niezawodności, kompaktowy i lekki |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal, stal nierdzewna, 316, SS 304, ss 316L proszek porowaty metal |
| ocena filtra: | 99%,30%-54%,27%-80% Siatka filtra,98%,ponad 80% |
Spiekane medium filtracyjne o równomiernym rozkładzie porów, które nie jest łatwe do zatkania
| Nazwa produktu: | Spiekane medium filtracyjne o równomiernym rozkładzie porów, które nie jest łatwe do zatkania |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Przyjazna dla środowiska metalowa dzianina netto o niskim spadku ciśnienia
| Nazwa produktu: | Przyjazna dla środowiska metalowa dzianina netto o niskim spadku ciśnienia |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal, stal nierdzewna, 316, SS 304, ss 316L proszek porowaty metal |
| Kształt dziury: | Kwadratowy, okrągły, diamentowy, dostosowany, sześciokątny |
Wentylacja i odprowadzanie ciepła Blacha perforowana Blacha nadająca się do recyklingu
| Nazwa produktu: | Wentylacja i odprowadzanie ciepła Blacha perforowana Blacha nadająca się do recyklingu |
|---|---|
| Aplikacja: | Filtry, ekran, siatka ochronna, dekoracja, ściana osłonowa |
| Tworzywo: | Drut ze stali nierdzewnej, czarna siatka druciana, stal niskowęglowa, płyta aluminiowa, płyta żelazn |
