Tüm ürünler
0.15-0.32 MM Dayanıklı ve Çeşitli % 90 Filtre Derecesi
| Genişlik: | 6mm-1000mm |
|---|---|
| Kullanım: | Hava ve sıvının filtrasyonu olarak kullanılır. |
| Özellikler: | Esnek, dayanıklı, korozyona dayanıklı |
Özel örgü tel örgü ruloları 30M Genişlikleri 6mm 1000mm
| Dokuma tipi: | Örgü örmek |
|---|---|
| Teller: | 0.15-0.32 mm |
| Modeli: | 200-400 |
Kablolar Diya 0.15-0.32 MM Dokuma Kablo Ağı Özel Filtreleme
| Ağ Açıklığı: | 0.5mm-5mm |
|---|---|
| Kullanım: | Hava ve sıvının filtrasyonu olarak kullanılır. |
| Modeli: | 200-400 |
4 Tel Bakır örgü tel örgüsü 10 mm'den 1500 mm'ye kadar Genişlik Distillasiyon için
| Üretim Adı: | Damıtma Bakırı İçin 4 Tel |
|---|---|
| Anahtar kelime: | Örme tel örgü |
| Tel şekli: | yuvarlak veya düz tel |
Filtre Paslanmaz Çelik Dikiş Filtrasyon
| Üretim Adı: | Örme tel örgü |
|---|---|
| Koşu Modu: | Kare veya daire endüstriyel filtreleme için paslanmaz çelik örgü kablo örgü filtresi |
| Genişlik: | 6mm-1000mm |
Dayanıklılık Endüstriyel Filtrasyon Ayrımcılığı İçin Üretilen Dokuma Tel Ağı Bakır Dokuma Ağı
| Ürün adı: | Endüstriyel Filtrasyon Ayırma için Üretilmiş Dayanıklılık Örme Hasır Metal Hasır |
|---|---|
| filtre derecesi: | %90 |
| Modeli: | 200-400 |
6MM-1000MM Dokuma Stili Örgülü Paslanmaz Çelik Filtre Teli
| Koşu Modu: | Filtre için Metal ve Elyaf Dokuma Stili |
|---|---|
| Üretim Adı: | Örme tel örgü |
| Tip: | Yuvarlak, kare veya daire |
0,5 mm marj boyutu ve 3 mm delik çapı olan hafif perforasyonlu metal ürünler
| Delik Deseni: | sendeledi |
|---|---|
| Özelleştirme: | Mevcut |
| Koşu Modu: | Binalar, Koruma, Korkuluklar, Ses Bariyerleri, Filtre Çekirdek Desteği vb. |
Staggered Round Perforated Steel Sheet korozyona dayanıklı 0.5mm Margin Sound Barriers
| Kenar Boşluğu Boyutu: | 0,5 mm |
|---|---|
| Koşu Modu: | Binalar, Koruma, Korkuluklar, Ses Bariyerleri, Filtre Çekirdek Desteği vb. |
| Özellikler: | Hafif, dayanıklı, korozyona dayanıklı |
Toz Boyalı, Korozyona Dayanıklı, Yuvarlak Delikli Perfore Metal Levha 4 X 8
| Yaprak Boyutu: | 4 'x 8' |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,5 mm |
| Kenar Boşluğu Boyutu: | 0,5 mm |
