Όλα τα Προϊόντα
0.15-0.32 MM Wire Mesh πλεγμένο ανθεκτικό και ευέλικτο 90% βαθμολογία φίλτρου
| πλάτος: | 6mm1000mm |
|---|---|
| Χρήση: | Χρησιμοποιείται ως φιλτράρισμα αέρα και υγρών. |
| Χαρακτηριστικά: | Εύκαμπτο, ανθεκτικό, ανθεκτικό στη διάβρωση |
Προσαρμοσμένο πλέγμα από πλεκτό σύρμα 30μ Πλάτη 6mm έως 1000mm
| Τύπος ύφανσης: | Πλέξιμο |
|---|---|
| Διάδρομος καλωδίων: | 0.15-0.32 MM |
| Μοντέλο: | 200-400 |
Πλέγμα από πλεκτό σύρμα με διάμετρο 0,15-0,32 MM για προσαρμοσμένη φίλτρανση
| Άνοιγμα πλέγματος: | 0,5mm-5mm |
|---|---|
| Χρήση: | Χρησιμοποιείται ως φιλτράρισμα αέρα και υγρών. |
| Μοντέλο: | 200-400 |
4 καλώδια Χαλκό πλεγμένο σύρμα 10 mm έως 1500 mm πλάτος για απόσταξη
| Όνομα Παραγωγής: | 4 σύρματα για απόσταξη χαλκού |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί: | Πλεκτό συρμάτινο πλέγμα |
| Σχήμα καλωδίου: | στρογγυλό ή επίπεδο καλώδιο |
Filtro de malla de alambre tejida de acero inoxidable para filtración industrial cuadrada o circular
| Όνομα Παραγωγής: | Πλεκτό συρμάτινο πλέγμα |
|---|---|
| Κλειδί: | Φίλτρο από ανοξείδωτο ατσάλι πλεκτό συρμάτινο πλέγμα για τετράγωνη ή κυκλική βιομηχανική διήθηση |
| πλάτος: | 6mm1000mm |
Ανθεκτικότητα Πλεκτό Πλέγμα Συρμάτινο Ύφασμα Κατασκευασμένο για Βιομηχανική Διήθηση Διαχωρισμός Πλεκτό Πλέγμα Χαλκού
| Όνομα προϊόντος: | Πλεκτό μεταλλικό πλέγμα ανθεκτικότητας κατασκευασμένο για διαχωρισμό βιομηχανικού φιλτραρίσματος |
|---|---|
| βαθμολογία φίλτρου: | 90% |
| Μοντέλο: | 200-400 |
6MM-1000MM στυλ υφαντικής πλέξης πλέγματος από ανοξείδωτο χάλυβα για φίλτρο
| Κλειδί: | Συνδυασμένο πλέξιμο μετάλλου και ίνας για φίλτρο |
|---|---|
| Όνομα Παραγωγής: | Πλεκτό συρμάτινο πλέγμα |
| Τύπος: | Στρογγυλό, τετράγωνο ή κύκλο |
Ελαφριά προϊόντα από διάτρητο μέταλλο με μέγεθος περιθωρίου 0,5 mm και διάμετρο τρύπας 3 mm
| Μοτίβο τρύπας: | Τρικλισμένος |
|---|---|
| Προσαρμογή: | Διαθέσιμος |
| Κλειδί: | Κτίρια, προστασία, προστατευτικά κιγκλιδώματα, ηχητικά φράγματα, υποστήριξη πυρήνα φίλτρου, κ.λπ. |
Περιφραγμένο στρογγυλό διάτρητο χαλύβδινο φύλλο ανθεκτικό στη διάβρωση 0,5 χιλιοστά περιθώριο ηχομονωτικά πάνελ
| Μέγεθος περιθωρίου: | 0,5 mm |
|---|---|
| Κλειδί: | Κτίρια, προστασία, προστατευτικά κιγκλιδώματα, ηχητικά φράγματα, υποστήριξη πυρήνα φίλτρου, κ.λπ. |
| Χαρακτηριστικά: | Ελαφρύ, ανθεκτικό, ανθεκτικό στη διάβρωση |
Ανθεκτικό στη διάβρωση στρογγυλότρυπλο διάτρητο φύλλο μετάλλου 4 x 8 με επίστρωση σκόνης
| Μέγεθος φύλλου: | 4 'x 8' |
|---|---|
| Πάχος: | 0,5 mm |
| Μέγεθος περιθωρίου: | 0,5 mm |
