Όλα τα Προϊόντα
Δισκοειδή πλέγματα από ανοξείδωτο χάλυβα με οπές μικρομέτρου για στοιχεία φίλτρου
| Όνομα Παραγωγής: | Ειδικό δίχτυ στήριξης Disc Micron για στοιχεία φίλτρου |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | Διάτρητο μεταλλικό πλέγμα |
| Τύπος φίλτρου: | Στοιχείο |
Ανθεκτικά στοιχεία φίλτρου από πυροσυσσωματωμένο μέταλλο Μεγάλη διάρκεια ζωής Φίλτρο από πυροσυσσωματωμένη μεταλλική σκόνη
| Όνομα Παραγωγής: | Φίλτρα από συγκολλημένο συρμάτινο πλέγμα |
|---|---|
| Κλειδί: | Δείκτης διαφάνειας ≥ 40% για αποτελεσματικό φιλτράρισμα υγρών και αερίων |
| Κατηγορία διήθησης: | 1-200 μικρά |
Προσαρμόσιμο πυροσυσσωματωμένο στοιχείο φίλτρου πετρελαίου για μέγεθος μικρομέτρου 1-1000um
| Όνομα Παραγωγής: | Συμπυκνωμένο στοιχείο φίλτρων |
|---|---|
| Κλειδί: | Εξατομικεύσιμο Πετρέλαιο για Μέγεθος Μικρομέτρων 1-1000um |
| Εφαρμογή: | Διήθηση υγρού και αερίου |
Φιλτράρισμα σκόνης μετάλλου συνθετικού για τα τρόφιμα για διήθηση σε επίπεδο μικρών
| Όνομα Παραγωγής: | Φίλτρα από συγκολλημένο συρμάτινο πλέγμα |
|---|---|
| Κλειδί: | Δείκτης διαφάνειας ≥ 40% για αποτελεσματικό φιλτράρισμα υγρών και αερίων |
| Κατηγορία διήθησης: | 1-200 μικρά |
Στοιχείο φίλτρου πυροσυσσωματωμένο πλέγμα σύρματος με πάχος τοιχώματος ≥1,7mm και ποσοστό ανοίγματος ≥40%
| Πυκνότητα: | 4.5-5.5 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | Έως 500 ° C |
| Διαπερατότητα αέρα: | ≥ 600 L / Dm2 /Min |
Στοιχείο φίλτρου πυροσυσσωματωμένο με διάνοιγμα 1-300μm ≥40% ≥600 L/Dm2/Min
| Εφαρμογή: | Διήθηση υγρού και αερίου |
|---|---|
| Ρυθμός ροής: | Έως 500 L/min |
| Θερμοκρασία Operaing: | -200-480°C |
Προσαρμόσιμο φίλτρο συνθετικής σκόνης με υψηλό ρυθμό ανοίγματος
| Κλειδί: | Προσαρμόσιμη με υψηλό ρυθμό διαφάνειας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Σιντερωμένος σωλήνας φίλτρου |
| βαθμολογία φίλτρου: | 1-300um |
Στοιχείο φίλτρου πυροσυσσωματωμένο για φιλτράρισμα υγρών και αερίων, Ονομαστική τιμή 1-200 μικρόμετρα
| Κλειδί: | Συμπυκνωμένο φίλτρο |
|---|---|
| Όνομα Παραγωγής: | Βαθμός 1-200 μικρά για φιλτράρισμα υγρών και αερίων |
| Νήμα: | 1/4" |
Στοιχείο φίλτρου πυροσυσσωματωμένο 1-300um, πυροσυσσωματωμένα φίλτρα από ανοξείδωτο ατσάλι
| Κατηγορία διήθησης: | 1-200 μικρά |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Διήθηση υγρού και αερίου |
| Πάχος τοιχώματος: | ≥1.7 χιλ. |
Στοιχείο φίλτρου από ανοξείδωτο χάλυβα για ανταλλακτικά φίλτρου πρέσας μηχανής
| Όνομα Παραγωγής: | Ανταλλακτικά φίλτρου πρέσας στοιχείων μηχανήματος |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | Φίλτρο πυροσυσσωμάτωσης από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Μήκος: | 30-800 mm |
