Όλα τα Προϊόντα
20-200 μm διαφάνεια Μεγέθους Φίλτρο από ατσάλινο πλέγμα για ακριβή φιλτράρισμα
| Χρώμα: | Ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Ανθεκτικό στη διάβρωση |
| Πάχος: | 6-12mm |
Φίλτρο πλέγματος βαρέως τύπου από ανοξείδωτο ατσάλι πάχους 6-12mm Εύκολη εγκατάσταση
| Ασφάλεια φιλτραρίσματος: | 2-200um |
|---|---|
| Βαθμολογία Micron: | Διαφέρει ανάλογα με τον αριθμό ματιών |
| Εγκατάσταση: | Εύκολο στην εγκατάσταση |
Φίλτρο πλέγματος από ανοξείδωτο ατσάλι 20 Micron έως 200 Micron για Βιομηχανικές Προκλήσεις Φιλτραρίσματος
| Χρώμα: | Ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Μέγεθος ανοίγματος: | 20 Micron έως 200 Micron |
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | Ψηλά |
Ανθεκτικότητα σε υψηλές θερμοκρασίες, ανοξείδωτο πλέγμα φίλτρου, εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση
| Βαθμολογία Micron: | Διαφέρει ανάλογα με τον αριθμό ματιών |
|---|---|
| Μέγεθος ανοίγματος: | 20 Micron έως 200 Micron |
| Πάχος: | 6-12mm |
304 Ατσάλινο Σύρμα Διάφραξης Κούφες Ασημένιο χρώμα Ανθεκτικό στη σκουριά Εύκολη καθαρή αποθήκευση
| Εύκολο στο καθάρισμα: | Ανθεκτικό στη σκουριά και καθαρίζεται εύκολα |
|---|---|
| Εφαρμογές: | Αποθήκευση |
| διάμετρος οπής: | 3mm, 5mm, 8mm και επί παραγγελία |
Πλέγμα από πλεκτό χάλκινο σύρμα τετράγωνο ή κυκλικό, ανθεκτικό στη διάβρωση, προσαρμοσμένο
| Διάδρομος καλωδίων: | 0.15-0.32 MM |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Εύκαμπτο, ανθεκτικό, ανθεκτικό στη διάβρωση |
| Μήκος πλέγματος: | 30 ΜΕΤΡΑ ΑΝΑ ΡΟΛΟ |
Στρογγυλό πλεκτό μεταλλικό πλέγμα διαμέτρου 200-400mm για βιομηχανικές λύσεις φιλτραρίσματος
| Στυλ ύφανσης: | Συνυφασμένο από Μέταλλο και Ίνα |
|---|---|
| Διάδρομος καλωδίων: | 0.15-0.32 MM |
| Τύπος ύφανσης: | Πλέξιμο |
Ανθεκτικό στη διάβρωση εύκαμπτο πλεκτό πλέγμα σύρματος 0,5mm-5mm άνοιγμα πλέγματος
| Όνομα προϊόντος: | Πλεκτό φίλτρο πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Κλειδί: | Φίλτρο Αξιολόγησης για Ανώτερη Διήθηση |
| Διάδρομος καλωδίων: | 0.15-0.32 MM |
Προσαρμοσμένο στυλ πλέγματος από ατσάλινο αέριο υγρό πλεκτό σύρμα
| Στυλ ύφανσης: | Συνυφασμένο από Μέταλλο και Ίνα |
|---|---|
| Άνοιγμα πλέγματος: | 0,5mm-5mm |
| Τύπος ύφανσης: | Πλέξιμο |
Αέρας και υγρό Ατσάλι πλεκτό σύρμα πλέγμα ύφανση στυλ πλεκτό χαλκό πλέγμα
| βαθμολογία φίλτρου: | 90% |
|---|---|
| Μοντέλο: | 200-400 |
| πλάτος: | 6mm1000mm |
