Wszystkie produkty
Gładkie powierzchnie sieci drutowej koszyk po prostu przewód średnica nie jest toksyczny i bez smaku dla rynków krajowych
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Typ biznesowy: | Produkcja |
| Powierzchnia: | Gładki |
Kosz z siatki drucianej Premium | Wentylowany kosz do przechowywania z zamykaną pokrywą
| Nazwa produktu: | Kosz z siatki drucianej Premium | Wentylowany kosz do przechowywania z zamykaną pokrywą |
|---|---|
| Aplikacje: | Składowanie |
| Technika: | Spawanie spawane |
Gładka metalowa siatka kosz nietoksyczny i bez smaku cechy kolor srebrny
| inne imię: | Generator zimnego dymu |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Pojemność: | 500-2000g |
Średnica otworu 8 mm Wyrobony na zamówienie koszyk z siatki ze stali nierdzewnej do filtracji w kolorze srebrnym
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Aplikacje: | Składowanie |
| Nazwa produktu: | kosz ze stali nierdzewnej |
Niestandardowy koszyk z siatki drucianej, spożywczy, odporny na rdzę, metalowy koszyk z siatki
| Nazwa produktu: | kosz ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Różnego przeznaczenia: | Może być używany do przechowywania różnych przedmiotów, takich jak zabawki, ubrania i artykuły biuro |
| Klawisz: | Opieka medyczna, przechowywanie, filtracja |
Odporne na rdzę kosze druciane z siatki z oddychającą konstrukcją zapewniającą świeżość i widoczność
| Technika: | Spawanie spawane |
|---|---|
| Typ biznesowy: | Produkcja |
| Kolor: | Srebrny |
Wszechstronne, niestandardowe kosze ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | kosz ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| średnica otworu: | 3mm, 5mm, 8mm i wykonane na zamówienie |
| Powierzchnia: | Gładki |
Wytrzymały koszyk z drutu ze stali nierdzewnej 500-2000 g pojemność
| Średnica drutu: | Wykonane na zamówienie |
|---|---|
| Wszechstronny: | Może być używany w różnych ustawieniach, takich jak dom, biuro i garaż |
| średnica otworu: | 3mm, 5mm, 8mm i wykonane na zamówienie |
Sterylizacja stalowa siatka koszyk kontener pudełko sieci drutowej do generatorów chłodnego dymu
| Projekt: | Otwarta konstrukcja siatkowa zapewniająca widoczność i wentylację |
|---|---|
| Aplikacje: | Składowanie |
| Technika: | Spawanie spawane |
Mini koszyk z siatki drucianej Premium do frytek i przekąsek
| Projekt: | Otwarta konstrukcja siatkowa zapewniająca widoczność i wentylację |
|---|---|
| Aplikacje: | Składowanie |
| Technika: | Spawanie spawane |
