Alle producten
20-200 micron diafragma grootte roestvrijstalen gaasfilter voor nauwkeurig filteren
| Kleur: | Roestvrijstalen kleur |
|---|---|
| Functies: | Corrosiebestendig |
| Dikte: | 6-12MM |
Zwaar roestvrijstalen gaasfilter 6-12 mm dikte Eenvoudig te installeren
| Zekerheid filteren: | 2-200um |
|---|---|
| Micron-beoordeling: | Varieert afhankelijk van de meshtelling |
| Installatie: | Eenvoudig te installeren |
20 Micron Tot 200 Micron Roestvrij Staal Gaasfilter voor Industriële Filtratie Uitdagingen
| Kleur: | Roestvrijstalen kleur |
|---|---|
| Diafragma maat: | 20 micron tot 200 micron |
| Temperatuurbestendigheid: | Hoog |
Hoogtemperatuurbestand Ss Mesh Filter Uitstekende corrosiebestandheid
| Micron-beoordeling: | Varieert afhankelijk van de meshtelling |
|---|---|
| Diafragma maat: | 20 micron tot 200 micron |
| Dikte: | 6-12MM |
304 roestvrij staal draadnet manden Zilveren kleur Roestvrij Gemakkelijk schoon opslaan
| Gemakkelijk schoon te maken: | Roestbestendig en gemakkelijk schoon te vegen |
|---|---|
| Toepassingen: | Opslag |
| gat diameter: | 3mm, 5mm, 8mm en naar maat gemaakt |
Vierkante of Ronde Koperen Gebreide Draadgaas Op Maat Corrosiebestendig
| Draden Dia: | 0.15-0.32 mm |
|---|---|
| Functies: | Flexibel, duurzaam, corrosiebestendig |
| Mesh lengte: | 30METER PER ROL |
200-400 mm Diameter Ronde gebreide metalen mesh voor industriële filtratieoplossingen
| Weefstijl: | Samengesteld uit metaal en vezel |
|---|---|
| Draden Dia: | 0.15-0.32 mm |
| Type weven: | Breien |
Corrosiebestendig flexibel gebreid metaaldraadgaas 0,5 mm - 5 mm maaswijdte
| Productnaam: | Gebreide Draad Mesh Filter |
|---|---|
| Sleutel: | Filterclassificatie voor superieure filtratie |
| Draden Dia: | 0.15-0.32 mm |
Roestvrij staal op maat gas-vloeistof gebreide draadgaas weefstijl
| Weefstijl: | Samengesteld uit metaal en vezel |
|---|---|
| Mesh-opening: | 0,5 mm-5 mm |
| Type weven: | Breien |
Lucht en vloeistof roestvrij staal gebreide draadnet Weaving Style gebreide kopernet
| filterwaardering: | D1863054 |
|---|---|
| Model: | 200-400 |
| breedte: | 6mm1000mm |
