Tüm ürünler
Yuvarlak Delikli Metal Levha %40 Açık Alan ve Toz Boya Kaplı Delikli Plaka Paslanmaz Çelik 304
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Açık Alan: | %40 |
| Kalınlık: | 0,5 mm |
4' X 8' Delikli Paslanmaz Çelik Levha Endüstriyel Delikli Çelik Plaka İçin
| Başvuru: | Dekoratif, Filtreleme, Ayırma |
|---|---|
| Yüzey İşlem: | Toz Boya |
| Özelleştirme: | Mevcut |
Kayışa karşı delikli metal levha / 3 mm yuvarlak delikli delikli metal 4' x 8'
| delik çapı: | 3 mm |
|---|---|
| Özellikler: | Hafif, dayanıklı, korozyona dayanıklı |
| Delik şekli: | Yuvarlak |
Endüstriyel filtreleme için yuvarlak delikli delikli perforasyonlu filtreler
| Özelleştirme: | Boyut, delik şekli, delik boyutu, malzeme, vb. |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,2 mm - 20 mm |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik, alüminyum, galvanizli çelik, pirinç, bakır vb. |
Özellik gereksinimleri için perforasyonlu metal paneller
| Kalınlık: | 0,5 mm |
|---|---|
| Yüzey İşlem: | Toz Boya |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Yumuşak yüzey tel örgü sepet özel tel çapı ülke piyasası için toksik ve tatsız
| Renk: | Gümüş |
|---|---|
| İşletme türü: | imalat |
| Yüzey: | Düz |
Premium Hasır Sepet | Kilitli Kapaklı Havalandırmalı Saklama Sepeti
| Ürün adı: | Premium Hasır Sepet | Kilitli Kapaklı Havalandırmalı Saklama Sepeti |
|---|---|
| Uygulamalar: | Depolamak |
| Teknik: | Dokuma kaynak |
Yumuşak Yüzey Metal Mesh Basket Zehirli ve Tatsız Özellikler Gümüş Renkli
| diğer isim: | Soğuk Duman Jeneratörü |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Kapasite: | 500-2000g |
8mm Delik Çapı Özel Yapım Paslanmaz Çelik Filtreleme İçin Gümüş Renkli Tel Örgü Sepet
| Renk: | Gümüş |
|---|---|
| Uygulamalar: | Depolamak |
| Ürün adı: | paslanmaz çelik sepet |
Gıda Sınıfı Paslanmaya Dayanıklı Metal Hasır Sepet Özel Tel Hasır Sepet
| Ürün adı: | paslanmaz çelik sepet |
|---|---|
| Çok amaçlı: | Oyuncak, Elbise, Ofis Malzemeleri Gibi Farklı Eşyaların Saklanması İçin Kullanılabilir |
| Koşu Modu: | Tıbbi Bakım, Depolama, Filtrasyon |
