Tüm ürünler
Çeşitli Metal Malzemeler Damgalı Delikli Metal Güzel Görünüm
| Ürün adı: | Çeşitli Metal Malzemeler Damgalı Delikli Metal Güzel Görünüm |
|---|---|
| Delik şekli: | Yuvarlak |
| Delik Deseni: | sendeledi |
Ağır Hizmet Tipi Delikli Metal Mesh Yüksek Yük Kapasitesi
| Ürün adı: | Ağır Hizmet Tipi Delikli Metal Mesh Yüksek Yük Kapasitesi |
|---|---|
| Delik şekli: | Yuvarlak |
| Delik Deseni: | sendeledi |
Ağır Hizmet Tipi Delgeç Metal Paneller Korozyona Dirençli
| Ürün adı: | Ağır Hizmet Tipi Delgeç Metal Paneller Korozyona Dirençli |
|---|---|
| Delik şekli: | Yuvarlak |
| Delik Deseni: | sendeledi |
İnşaat İçin Yüksek Mukavemetli Delikli Metal Ürün
| Ürün adı: | İnşaat İçin Yüksek Mukavemetli Delikli Metal Ürün |
|---|---|
| Delik şekli: | Yuvarlak |
| Delik Deseni: | sendeledi |
Etkili filtrasyon için dayanıklı deliklenmiş galvanizli çelik levha
| Başvuru: | Verimli Filtrasyon için Dayanıklı Delikli Metal Ürün |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,5 mm |
| Yüzey İşlem: | Toz Boya |
0,5 mm marj boyutu ve 3 mm delik çapı olan hafif perforasyonlu metal ürünler
| Delik Deseni: | sendeledi |
|---|---|
| Özelleştirme: | Mevcut |
| Koşu Modu: | Binalar, Koruma, Korkuluklar, Ses Bariyerleri, Filtre Çekirdek Desteği vb. |
Toz Boyalı, Korozyona Dayanıklı, Yuvarlak Delikli Perfore Metal Levha 4 X 8
| Yaprak Boyutu: | 4 'x 8' |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,5 mm |
| Kenar Boşluğu Boyutu: | 0,5 mm |
Staggered Round Perforated Steel Sheet korozyona dayanıklı 0.5mm Margin Sound Barriers
| Kenar Boşluğu Boyutu: | 0,5 mm |
|---|---|
| Koşu Modu: | Binalar, Koruma, Korkuluklar, Ses Bariyerleri, Filtre Çekirdek Desteği vb. |
| Özellikler: | Hafif, dayanıklı, korozyona dayanıklı |
0.5mm Paslanmaz Çelik Filtre Plakası Ağır Görevli Filtrasyon Perforasyonlu Metal Plakası
| Koşu Modu: | Binalar, Koruma, Korkuluklar, Ses Bariyerleri, Filtre Çekirdek Desteği vb. |
|---|---|
| Ürün adı: | T/T, Western Union |
| Delik şekli: | Yuvarlak |
0.5mm Delikli Metal Levha Dekoratif Delik Deseni Özelleştirilebilir
| Delik şekli: | Yuvarlak |
|---|---|
| Açık Alan: | %40 |
| Kenar Boşluğu Boyutu: | 0,5 mm |
