Όλα τα Προϊόντα
Διάφορα Μεταλλικά Υλικά Σταμπωτό Διάτρητο Μέταλλο Όμορφη Εμφάνιση
| Όνομα προϊόντος: | Διάφορα Μεταλλικά Υλικά Σταμπωτό Διάτρητο Μέταλλο Όμορφη Εμφάνιση |
|---|---|
| Σχήμα τρύπας: | Γύρω |
| Μοτίβο τρύπας: | Τρικλισμένος |
Σχεδιασμός βαρέως τύπου με διάτρητο μεταλλικό πλέγμα Υψηλό φορτίο
| Όνομα προϊόντος: | Σχεδιασμός βαρέως τύπου με διάτρητο μεταλλικό πλέγμα Υψηλό φορτίο |
|---|---|
| Σχήμα τρύπας: | Γύρω |
| Μοτίβο τρύπας: | Τρικλισμένος |
Μεταλλικά πάνελ με διάτρηση βαρέως τύπου, ανθεκτικά στη διάβρωση
| Όνομα προϊόντος: | Μεταλλικά πάνελ με διάτρηση βαρέως τύπου, ανθεκτικά στη διάβρωση |
|---|---|
| Σχήμα τρύπας: | Γύρω |
| Μοτίβο τρύπας: | Τρικλισμένος |
Προϊόν από διάτρητο μέταλλο υψηλής αντοχής για κατασκευή
| Όνομα προϊόντος: | Προϊόν από διάτρητο μέταλλο υψηλής αντοχής για κατασκευή |
|---|---|
| Σχήμα τρύπας: | Γύρω |
| Μοτίβο τρύπας: | Τρικλισμένος |
Ανθεκτικό διάτρητο γαλβανισμένο χαλυβδόφυλλο για αποτελεσματική διήθηση
| Εφαρμογή: | Ανθεκτικό διάτρητο μεταλλικό προϊόν για αποτελεσματικό φιλτράρισμα |
|---|---|
| Πάχος: | 0,5 mm |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Επικάλυψη σε σκόνη |
Ελαφριά προϊόντα από διάτρητο μέταλλο με μέγεθος περιθωρίου 0,5 mm και διάμετρο τρύπας 3 mm
| Μοτίβο τρύπας: | Τρικλισμένος |
|---|---|
| Προσαρμογή: | Διαθέσιμος |
| Κλειδί: | Κτίρια, προστασία, προστατευτικά κιγκλιδώματα, ηχητικά φράγματα, υποστήριξη πυρήνα φίλτρου, κ.λπ. |
Ανθεκτικό στη διάβρωση στρογγυλότρυπλο διάτρητο φύλλο μετάλλου 4 x 8 με επίστρωση σκόνης
| Μέγεθος φύλλου: | 4 'x 8' |
|---|---|
| Πάχος: | 0,5 mm |
| Μέγεθος περιθωρίου: | 0,5 mm |
Περιφραγμένο στρογγυλό διάτρητο χαλύβδινο φύλλο ανθεκτικό στη διάβρωση 0,5 χιλιοστά περιθώριο ηχομονωτικά πάνελ
| Μέγεθος περιθωρίου: | 0,5 mm |
|---|---|
| Κλειδί: | Κτίρια, προστασία, προστατευτικά κιγκλιδώματα, ηχητικά φράγματα, υποστήριξη πυρήνα φίλτρου, κ.λπ. |
| Χαρακτηριστικά: | Ελαφρύ, ανθεκτικό, ανθεκτικό στη διάβρωση |
0.5mm ανοξείδωτη πλάκα φίλτρου για βαριά διήθηση διάτρητη μεταλλική πλάκα
| Κλειδί: | Κτίρια, προστασία, προστατευτικά κιγκλιδώματα, ηχητικά φράγματα, υποστήριξη πυρήνα φίλτρου, κ.λπ. |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Διάτρητο πλέγμα |
| Σχήμα τρύπας: | Γύρω |
Διακοσμητικό διάτρητο φύλλο μετάλλου 0,5 mm Προσαρμόσιμο μοτίβο τρύπας
| Σχήμα τρύπας: | Γύρω |
|---|---|
| Ανοιχτή περιοχή: | 40% |
| Μέγεθος περιθωρίου: | 0,5 mm |
