All Products
Keywords [ welded wire mesh basket ] match 34 Products.
Rust Resistant Wire Mesh Storage Baskets Breathable Design For Freshness And Visibility
| Technique: | Woven Welding |
|---|---|
| Business Type: | Manufacture |
| Colour: | Silver |
Wide Application Steel Wire Basket Simple Appearance
| Product Name: | Wide Application Steel Wire Basket Simple Appearance |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel Wire,316,304,Monel,Copper |
| Application: | Filters,EMI Shielding,Protecting Mesh,Woven Wire Mesh,Demiter Pad |
Not Easy To Bend Steel Wire Basket Reinforced Edge
| Product Name: | Not Easy To Bend Steel Wire Basket Reinforced Edge |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel Wire,316,304,Monel,Copper |
| Application: | Filters,EMI Shielding,Protecting Mesh,Woven Wire Mesh,Demiter Pad |
Fine Mesh Wire Basket | Portable Medical Sterilization Basket With Secure Lid
| Product Name: | Fine Mesh Wire Basket | Portable Medical Sterilization Basket With Secure Lid |
|---|---|
| Easy To Clean: | Rust-resistant And Easy To Wipe Clean |
| Applications: | Storage |
Sterilization Steel Mesh Basket Container Box Wire Mesh For Cold Smoke Generator
| Design: | Open Mesh Design For Visibility And Ventilation |
|---|---|
| Applications: | Storage |
| Technique: | Woven Welding |
Smooth Surface Metal Mesh Basket Non Toxic And Tasteless Features Silver Colour
| Other Name: | Cold Smoke Generator |
|---|---|
| Colour: | Silver |
| Capacity: | 500-2000g |
Circle Square Food Grade 304/316 SS 304 BBQ Wire Mesh Grill 20-80cm Size
| Product Name: | Best Selling Circle Square Food Grade SS 304 BBQ Wire Mesh Grill |
|---|---|
| Material: | 304/316 Stainless Steel,galvanized Wire |
| Shape: | Round/square/fish Shape |
Stable construction Mesh Storage Basket Firm welded structure
| Product Name: | Stable Construction Mesh Storage Basket Firm Welded Structure |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel Wire,316,304,Monel,Copper |
| Application: | Filters,EMI Shielding,Protecting Mesh,Woven Wire Mesh,Demiter Pad |
Versatile Custom Stainless Steel Baskets Smooth Surfaces And Garage
| Features: | Non-toxic And Tasteless, Durable |
|---|---|
| Product Name: | Stainless Steel Basket |
| Hole Diameter: | 3mm,5mm ,8mm And Custom Made |
Durable Stainless Steel Wire Basket 500-2000g Capacity Custom Size
| Wire Diameter: | Custom Made |
|---|---|
| Versatile: | Can Be Used In Various Settings Such As Home, Office, And Garage |
| Hole Diameter: | 3mm,5mm ,8mm And Custom Made |


