Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ welded wire mesh basket ] eşleşme 34 Ürünler.
Paslanmaz Tel Örgü Saklama Sepetleri Tazelik ve Görünürlük İçin Nefes Alabilen Tasarım
| Teknik: | Dokuma kaynak |
|---|---|
| İşletme türü: | imalat |
| Renk: | Gümüş |
Geniş Uygulama Alanı Çelik Tel Sepet Basit Görünüm
| Ürün adı: | Geniş Uygulama Alanı Çelik Tel Sepet Basit Görünüm |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik Tel,316,304,Monel,Bakır |
| Başvuru: | Filtreler, EMI koruyucu, Koruma Mesh, Dokuma Hasır, Demiter Pad |
Çelik Tel Sepet Takviyeli Kenarı Bükmek Kolay Değil
| Ürün adı: | Çelik Tel Sepet Takviyeli Kenarı Bükmek Kolay Değil |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik Tel,316,304,Monel,Bakır |
| Başvuru: | Filtreler, EMI koruyucu, Koruma Mesh, Dokuma Hasır, Demiter Pad |
İnce Örgü Tel Sepet | Güvenli Kapaklı Taşınabilir Tıbbi Sterilizasyon Sepeti
| Ürün adı: | İnce Örgü Tel Sepet | Güvenli Kapaklı Taşınabilir Tıbbi Sterilizasyon Sepeti |
|---|---|
| Temizlemesi Kolay: | Paslanmaya Dayanıklı ve Silinmesi Kolay Temizlenir |
| Uygulamalar: | Depolamak |
Sterilizasyon Çelik Tel Örgü Sepet Konteyner Kutusu Soğuk Duman Jeneratörü İçin Tel Örgü
| Tasarım: | Görünürlük ve Havalandırma İçin Açık Mesh Tasarımı |
|---|---|
| Uygulamalar: | Depolamak |
| Teknik: | Dokuma kaynak |
Yumuşak Yüzey Metal Mesh Basket Zehirli ve Tatsız Özellikler Gümüş Renkli
| diğer isim: | Soğuk Duman Jeneratörü |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Kapasite: | 500-2000g |
Çember Kare Gıda Sınıfı 304/316 SS 304 BBQ Tel Ağı Grill 20-80cm Boyut
| Ürün adı: | En Çok Satan Daire Kare Gıda Sınıfı SS 304 Barbekü Tel Örgü Izgara |
|---|---|
| Malzeme: | 304/316 Paslanmaz Çelik, galvanizli tel |
| Şekil: | yuvarlak/kare/balık şekli |
Sağlam yapı Mesh Depolama Sepeti Sağlam kaynaklı yapı
| Ürün adı: | Sağlam yapı Mesh Depolama Sepeti Sağlam kaynaklı yapı |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik Tel,316,304,Monel,Bakır |
| Başvuru: | Filtreler, EMI koruyucu, Koruma Mesh, Dokuma Hasır, Demiter Pad |
Çok Yönlü Özel Paslanmaz Çelik Sepetler Pürüzsüz Yüzeyler ve Garaj
| Ürün adı: | paslanmaz çelik sepet |
|---|---|
| delik çapı: | 3mm,5mm,8mm ve özel üretim |
| Yüzey: | Düz |
Dayanıklı paslanmaz çelik tel sepet 500-2000g Kapasite Özel boyut
| Tel çapı: | Özel yapılmış |
|---|---|
| Tek kafalı sıvı dolum makinası: | Ev, Ofis, Garaj Gibi Çeşitli Ortamlarda Kullanılabilir |
| delik çapı: | 3mm,5mm,8mm ve özel üretim |


