Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ welded wire mesh basket ] αγώνας 34 προϊόντα.
Ανθεκτικό στη σκουριά συρματόπλεγμα Αποθηκευτικά καλάθια Αναπνευστικό σχέδιο για φρεσκάδα και ορατότητα
| Τεχνική: | Υφαντικές συγκόλληση |
|---|---|
| Είδος επιχείρησης: | Κατασκευή |
| Χρώμα: | Ασήμι |
Καλάθι από σύρμα ευρείας εφαρμογής Απλή εμφάνιση
| Όνομα προϊόντος: | Καλάθι από σύρμα ευρείας εφαρμογής Απλή εμφάνιση |
|---|---|
| Υλικό: | Σύρμα από ανοξείδωτο χάλυβα, 316,304, Monel, Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Φίλτρα, Θωράκιση EMI, Προστατευτικό πλέγμα, Υφαντό συρμάτινο πλέγμα, Μαξιλάρι Demiter |
Δεν είναι εύκολο να λυγίσετε άκρο ενισχυμένο με καλάθι από χαλύβδινο σύρμα
| Όνομα προϊόντος: | Δεν είναι εύκολο να λυγίσετε άκρο ενισχυμένο με καλάθι από χαλύβδινο σύρμα |
|---|---|
| Υλικό: | Σύρμα από ανοξείδωτο χάλυβα, 316,304, Monel, Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Φίλτρα, Θωράκιση EMI, Προστατευτικό πλέγμα, Υφαντό συρμάτινο πλέγμα, Μαξιλάρι Demiter |
Καλάθι με λεπτό πλέγμα | Φορητό καλάθι ιατρικής αποστείρωσης με ασφαλές καπάκι
| Όνομα προϊόντος: | Καλάθι με λεπτό πλέγμα | Φορητό καλάθι ιατρικής αποστείρωσης με ασφαλές καπάκι |
|---|---|
| Εύκολο στο καθάρισμα: | Ανθεκτικό στη σκουριά και καθαρίζεται εύκολα |
| Εφαρμογές: | Αποθήκευση |
Συσκευή αποστείρωσης από ανοξείδωτο χάλυβα με πλέγμα, κουτί από συρμάτινο πλέγμα για γεννήτρια κρύου καπνίσματος
| Σχέδιο: | Σχεδιασμός ανοιχτού πλέγματος για ορατότητα και αερισμό |
|---|---|
| Εφαρμογές: | Αποθήκευση |
| Τεχνική: | Υφαντικές συγκόλληση |
BASKET METALICO DE MALLA CON SUPERFICIE LISA, NO TOXICO E INSIPIDO. CARACTERISTICAS: COLOR PLATA
| άλλο όνομα: | Γεννήτρια κρύου καπνού |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Ικανότητα: | 500-2000g |
Κύκλος τετράγωνος Τροφική ποιότητα 304/316 SS 304 BBQ Wire Mesh Grill 20-80cm Μέγεθος
| Όνομα προϊόντος: | Ψησταριά με συρμάτινο πλέγμα BBQ με τις καλύτερες πωλήσεις Circle Square Food Grade SS 304 |
|---|---|
| Υλικό: | 304/316 Ανοξείδωτο ατσάλι, γαλβανισμένο σύρμα |
| Σχήμα: | σχήμα στρογγυλό/τετράγωνο/ψάρι |
Σταθερή κατασκευή Mesh Storage Basket Στερεά συγκολλημένη δομή
| Όνομα προϊόντος: | Σταθερή κατασκευή Mesh Storage Basket Στερεά συγκολλημένη δομή |
|---|---|
| Υλικό: | Σύρμα από ανοξείδωτο χάλυβα, 316,304, Monel, Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Φίλτρα, Θωράκιση EMI, Προστατευτικό πλέγμα, Υφαντό συρμάτινο πλέγμα, Μαξιλάρι Demiter |
Πολυσχιδές Custom Ατσάλι Τα καλάθια ομαλές επιφάνειες και γκαράζ
| Όνομα προϊόντος: | καλάθι από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| διάμετρος οπής: | 3mm, 5mm, 8mm και επί παραγγελία |
| Επιφάνεια: | Λείος |
Ανθεκτικό καλάθι από ανοξείδωτο χάλυβα χωρητικότητας 500-2000g, προσαρμοσμένο μέγεθος
| Διάμετρος σύρματος: | Custom Made |
|---|---|
| Πολύπλευρος: | Μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε διάφορες ρυθμίσεις όπως σπίτι, γραφείο και γκαράζ |
| διάμετρος οπής: | 3mm, 5mm, 8mm και επί παραγγελία |


