همه محصولات
کلید واژه ها [ wire filter mesh ] همخوانی داشتن 115 محصولات.
6MM-1000MM سبک بافتن از فولاد فولاد ضد زنگ برای فیلتر
| کلید: | بافندگی سبک بافندگی فلز و فیبر برای فیلتر |
|---|---|
| نام تولید: | مش سیم بافتنی |
| تایپ کنید: | گرد ، مربع یا دایره |
دایره مربع درجه مواد غذایی 304/316 SS 304 BBQ Wire Mesh Grill 20-80cm اندازه
| نام محصول: | پرفروش ترین کباب پز مشبک سیکل فود درجه SS 304 BBQ |
|---|---|
| مواد: | 304/316 فولاد ضد زنگ، سیم گالوانیزه |
| شکل: | شکل گرد/مربع/ماهی |
عنصر فیلتر تف جوشی قابل تنظیم برای اندازه میکرون 1-1000 میکرون
| نام تولید: | عنصر فیلتر متخلخل |
|---|---|
| کلید: | نفتی قابل تنظیم برای اندازه میکرون 1-1000um |
| برنامه: | فیلتراسیون مایع و گاز |
نسخه دستی نطفه نطفه نطفه
| نام محصول: | توری گوشت کبابی از جنس استنلس استیل قابل حمل ارزان عمده فروشی |
|---|---|
| مواد: | 304/316 فولاد ضد زنگ، سیم گالوانیزه |
| شکل: | شکل گرد/مربع/ماهی |
فیلتر پودر فلزی سینتر شده 1-200 میکران برای محیط های سنگین
| تراکم: | 4.5-5.5 |
|---|---|
| استفاده کنید: | فیلتر هوا |
| موضوع: | 1/4 ", 1/2" و غیره |
عنصر فیلتر تف جوشی با نرخ دیافراگم 1-300 میکرومتر ≥40% ≥600 لیتر بر متر مربع در دقیقه
| برنامه: | فیلتراسیون مایع و گاز |
|---|---|
| نرخ جریان: | حداکثر 500 لیتر در دقیقه |
| دمای عملیاتی: | -200-480 |
عنصر فیلتر تف جوشی سفارشی برای فیلتراسیون مایعات و گازهای صنعتی
| نام تولید: | فیلتر سینتر |
|---|---|
| کلید: | سیلندر سفارشی برای کاربردهای صنعتی |
| نفوذپذیری هوا: | 600 L / dm² / min |
عنصر فیلتر تف جوشی مایع و گاز با درجه 1-200 میکرون
| کلید: | فیلتر سینتر |
|---|---|
| نام تولید: | رتبه 1-200 میکرون برای تصفیه مایع و گاز |
| موضوع: | 1/4 ", 1/2" و غیره |
توری مسی بافتنی مربعی یا دایره ای سفارشی مقاوم در برابر خوردگی
| سیم: | 0.15-0.32 میلی متر |
|---|---|
| ویژگی ها: | انعطاف پذیر ، بادوام ، مقاوم در برابر خوردگی |
| طول مش: | 30 متر در هر رول |
توری سیمی بافته شده 0.15-0.32 میلیمتری، بادوام و همهکاره، با رتبه فیلتراسیون 90%
| عرض: | 6mm-1000mm |
|---|---|
| استفاده: | به عنوان تصفیه هوا و مایع استفاده می شود. |
| ویژگی ها: | انعطاف پذیر ، بادوام ، مقاوم در برابر خوردگی |


