Alle producten
zoekwoorden [ wire filter mesh ] bij elkaar passen 115 producten.
6MM-1000MM Weaving Style Gebreide roestvrijstalen mesh voor filter
| Sleutel: | Metalen en vezels voor het filteren |
|---|---|
| Productienaam: | Gebreid gaas |
| Type: | Rond, Vierkant Of Cirkel |
Cirkel Vierkante Grade 304/316 SS 304 BBQ Wire Mesh Grill 20-80cm Grootte
| Productnaam: | Bestverkopende Circle Square Food Grade SS 304 BBQ-gaasgrill |
|---|---|
| Materiaal: | 304/316 roestvrij staal, gegalvaniseerde draad |
| Vorm: | ronde/vierkante/visvorm |
Aanpasbaar petroleum gesinterd filterelement voor 1-1000um micron grootte
| Productienaam: | Gesinterd Filterelement |
|---|---|
| Sleutel: | Aanpasbaar petroleum voor 1-1000um micron grootte |
| Sollicitatie: | Vloeistof en Gasfiltratie |
Draagbaar roestvrijstalen grillrooster met handvat
| Productnaam: | Goedkope groothandel draagbare roestvrijstalen gegrilde vleesnetten |
|---|---|
| Materiaal: | 304/316 roestvrij staal, gegalvaniseerde draad |
| Vorm: | ronde/vierkante/visvorm |
1-200 Micron Gesinterd Metaalpoederfilter Voor Zware Omgevingen
| Dikte: | 4.5-5.5 |
|---|---|
| gebruik: | Luchtfilter |
| Draad: | 1/4", 1/2" en zo verder. |
1-300um Aperture Rate ≥40% Sintered Filter Element ≥600 L/Dm2/Min
| Sollicitatie: | Vloeistof en Gasfiltratie |
|---|---|
| Stroomsnelheid: | Tot 500 l/min |
| Operaingstemperatuur: | -200-480℃ |
Op Maat Gemaakte Gesinterde Filterelementen Voor Industriële Vloeistof- en Gasfiltratie
| Productienaam: | gesinterd filter |
|---|---|
| Sleutel: | Gepersonaliseerde cilinder voor industriële toepassingen |
| Luchtpermeabiliteit: | ≥600 L / Dm² /Min |
Vloeistof- en gasfiltratie gesinterd filterelement 1-200 micron
| Sleutel: | gesinterd filter |
|---|---|
| Productienaam: | Beoordeling 1-200 Micron voor Vloeistof- en Gasfiltratie |
| Draad: | 1/4", 1/2" en zo verder. |
Vierkante of Ronde Koperen Gebreide Draadgaas Op Maat Corrosiebestendig
| Draden Dia: | 0.15-0.32 mm |
|---|---|
| Functies: | Flexibel, duurzaam, corrosiebestendig |
| Mesh lengte: | 30METER PER ROL |
0,15-0,32 MM Draadgaas Gebreid Duurzaam En Veelzijdig 90% Filterrendement
| breedte: | 6mm1000mm |
|---|---|
| Gebruik: | Gebruikt als filtratie van lucht en vloeistof. |
| Functies: | Flexibel, duurzaam, corrosiebestendig |


