Alle producten
zoekwoorden [ wire filter mesh ] bij elkaar passen 115 producten.
Garen Dia 0.15-0.32 MM Gebreide Draadgaas Aangepaste Filtering
| Mesh-opening: | 0,5 mm-5 mm |
|---|---|
| Gebruik: | Gebruikt als filtratie van lucht en vloeistof. |
| Model: | 200-400 |
Duurzaamheid Gebreide draadnetten vervaardigd voor industriële filtratie Separatie koper gebreide netten
| Productnaam: | Duurzaamheid Gebreid gaas Metalen gaas vervaardigd voor industriële filtratiescheiding |
|---|---|
| filterwaardering: | D1863054 |
| Model: | 200-400 |
De hoge filtratie-efficiëntielus breit flexibel en buigzaam draadgaas
| Productnaam: | De hoge filtratie-efficiëntielus breit flexibel en buigzaam draadgaas |
|---|---|
| Draden Dia: | 0.15-0.32 mm |
| Functies: | Flexibel, duurzaam, corrosiebestendig |
Flexibel gebreid gaas voor filtratie- en afdichtingstoepassingen
| Productnaam: | Flexibel gebreid gaas voor filtratie- en afdichtingstoepassingen |
|---|---|
| Draden Dia: | 0.15-0.32 mm |
| Functies: | Flexibel, duurzaam, corrosiebestendig |
Flexibel gebreid gaas voor filtratie- en afdichtingstoepassingen
| Productnaam: | Flexibel gebreid gaas voor filtratie- en afdichtingstoepassingen |
|---|---|
| Draden Dia: | 0.15-0.32 mm |
| Functies: | Flexibel, duurzaam, corrosiebestendig |
Roestvrijstalen gesinterd filterelement voor machinefilterpers reserveonderdelen
| Productienaam: | Machine-elementen Filterpers Reserveonderdelen |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Sinterfilter van roestvrij staal |
| Lengte: | 30-800 mm |
20-200 micron diafragma grootte roestvrijstalen gaasfilter voor nauwkeurig filteren
| Kleur: | Roestvrijstalen kleur |
|---|---|
| Functies: | Corrosiebestendig |
| Dikte: | 6-12MM |
6-12mm Dikte Roestvrij Staal Gaasfilter Corrosiebestendig Kenmerken Gratis Monster
| Steekproef: | Vrij |
|---|---|
| Onderhoud: | Weinig onderhoud |
| openingsmaat: | Van 2 micron tot 5000 micron |
2-200um Filterprecisie Roestvrij Staal Gaasfilter Eenvoudige Installatie Corrosiebestendig Kenmerken
| Dikte: | 6-12MM |
|---|---|
| openingsmaat: | Van 2 micron tot 5000 micron |
| Onderhoud: | Weinig onderhoud |
Corrosiebestendig roestvrijstalen gaasfilter 2-200um Filtratienauwkeurigheid en Breed Openingsmaatbereik
| Zekerheid filteren: | 2-200um |
|---|---|
| openingsmaat: | Van 2 micron tot 5000 micron |
| Diafragma maat: | 20 micron tot 200 micron |


