Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ wire filter mesh ] αγώνας 115 προϊόντα.
Πλέγμα από πλεκτό σύρμα με διάμετρο 0,15-0,32 MM για προσαρμοσμένη φίλτρανση
| Άνοιγμα πλέγματος: | 0,5mm-5mm |
|---|---|
| Χρήση: | Χρησιμοποιείται ως φιλτράρισμα αέρα και υγρών. |
| Μοντέλο: | 200-400 |
Ανθεκτικότητα Πλεκτό Πλέγμα Συρμάτινο Ύφασμα Κατασκευασμένο για Βιομηχανική Διήθηση Διαχωρισμός Πλεκτό Πλέγμα Χαλκού
| Όνομα προϊόντος: | Πλεκτό μεταλλικό πλέγμα ανθεκτικότητας κατασκευασμένο για διαχωρισμό βιομηχανικού φιλτραρίσματος |
|---|---|
| βαθμολογία φίλτρου: | 90% |
| Μοντέλο: | 200-400 |
Πλεκτό συρμάτινο πλέγμα βρόχου υψηλής απόδοσης φιλτραρίσματος εύκαμπτο και εύκαμπτο
| Όνομα προϊόντος: | Πλεκτό συρμάτινο πλέγμα βρόχου υψηλής απόδοσης φιλτραρίσματος εύκαμπτο και εύκαμπτο |
|---|---|
| Διάδρομος καλωδίων: | 0.15-0.32 MM |
| Χαρακτηριστικά: | Εύκαμπτο, ανθεκτικό, ανθεκτικό στη διάβρωση |
Εύκαμπτο πλεκτό συρμάτινο πλέγμα για εφαρμογές φιλτραρίσματος και σφράγισης
| Όνομα προϊόντος: | Εύκαμπτο πλεκτό συρμάτινο πλέγμα για εφαρμογές φιλτραρίσματος και σφράγισης |
|---|---|
| Διάδρομος καλωδίων: | 0.15-0.32 MM |
| Χαρακτηριστικά: | Εύκαμπτο, ανθεκτικό, ανθεκτικό στη διάβρωση |
Εύκαμπτο πλεκτό συρμάτινο πλέγμα για εφαρμογές φιλτραρίσματος και σφράγισης
| Όνομα προϊόντος: | Εύκαμπτο πλεκτό συρμάτινο πλέγμα για εφαρμογές φιλτραρίσματος και σφράγισης |
|---|---|
| Διάδρομος καλωδίων: | 0.15-0.32 MM |
| Χαρακτηριστικά: | Εύκαμπτο, ανθεκτικό, ανθεκτικό στη διάβρωση |
Στοιχείο φίλτρου από ανοξείδωτο χάλυβα για ανταλλακτικά φίλτρου πρέσας μηχανής
| Όνομα Παραγωγής: | Ανταλλακτικά φίλτρου πρέσας στοιχείων μηχανήματος |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | Φίλτρο πυροσυσσωμάτωσης από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Μήκος: | 30-800 mm |
20-200 μm διαφάνεια Μεγέθους Φίλτρο από ατσάλινο πλέγμα για ακριβή φιλτράρισμα
| Χρώμα: | Ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Ανθεκτικό στη διάβρωση |
| Πάχος: | 6-12mm |
6-12mm πάχος Ατσάλινη πλέξη φίλτρο Ανθεκτικό στη διάβρωση Χαρακτηριστικά Δωρεάν δείγμα
| Δείγμα: | Δωρεάν |
|---|---|
| Συντήρηση: | Χαμηλή Συντήρηση |
| μέγεθος ανοίγματος: | Από 2 micron έως 5000 micron |
2-200μm ακρίβεια φιλτραρίσματος, ανοξείδωτο πλέγμα, εύκολη εγκατάσταση, ανθεκτικό στη διάβρωση χαρακτηριστικά
| Πάχος: | 6-12mm |
|---|---|
| μέγεθος ανοίγματος: | Από 2 micron έως 5000 micron |
| Συντήρηση: | Χαμηλή Συντήρηση |
Ανθεκτικό στη διάβρωση φίλτρο πλέγματος από ανοξείδωτο χάλυβα 2-200um ακρίβεια φιλτραρίσματος και ευρύ εύρος μεγέθους ανοίγματος
| Ασφάλεια φιλτραρίσματος: | 2-200um |
|---|---|
| μέγεθος ανοίγματος: | Από 2 micron έως 5000 micron |
| Μέγεθος ανοίγματος: | 20 Micron έως 200 Micron |


