Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ wire filter mesh ] eşleşme 115 Ürünler.
Kablolar Diya 0.15-0.32 MM Dokuma Kablo Ağı Özel Filtreleme
| Ağ Açıklığı: | 0.5mm-5mm |
|---|---|
| Kullanım: | Hava ve sıvının filtrasyonu olarak kullanılır. |
| Modeli: | 200-400 |
Dayanıklılık Endüstriyel Filtrasyon Ayrımcılığı İçin Üretilen Dokuma Tel Ağı Bakır Dokuma Ağı
| Ürün adı: | Endüstriyel Filtrasyon Ayırma için Üretilmiş Dayanıklılık Örme Hasır Metal Hasır |
|---|---|
| filtre derecesi: | %90 |
| Modeli: | 200-400 |
Yüksek Filtrasyon Verimliliği Döngü Örgü Hasır Esnek ve Bükülebilir
| Ürün adı: | Yüksek Filtrasyon Verimliliği Döngü Örgü Hasır Esnek ve Bükülebilir |
|---|---|
| Teller: | 0.15-0.32 mm |
| Özellikler: | Esnek, dayanıklı, korozyona dayanıklı |
Filtrasyon ve Sızdırmazlık Uygulamaları İçin Esnek Örme Hasır
| Ürün adı: | Filtrasyon ve Sızdırmazlık Uygulamaları İçin Esnek Örme Hasır |
|---|---|
| Teller: | 0.15-0.32 mm |
| Özellikler: | Esnek, dayanıklı, korozyona dayanıklı |
Filtrasyon ve Sızdırmazlık Uygulamaları İçin Esnek Örme Hasır
| Ürün adı: | Filtrasyon ve Sızdırmazlık Uygulamaları İçin Esnek Örme Hasır |
|---|---|
| Teller: | 0.15-0.32 mm |
| Özellikler: | Esnek, dayanıklı, korozyona dayanıklı |
Makine Filtre Pres Yedek Parçaları İçin Paslanmaz Çelik Sinterlenmiş Filtre Elemanı
| Üretim Adı: | Makine Elemanları Filtre Pres Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelime: | Paslanmaz Çelik Sinterleme Filtresi |
| Uzunluk: | 30-800 mm |
Doğru Filtreleme İçin 20-200 Mikron Göz Aralığı Paslanmaz Çelik Tel Örgü Filtre
| Renk: | Paslanmaz çelik renk |
|---|---|
| Özellikler: | Korozyona Dayanıklı |
| Kalınlık: | 6-12MM |
6-12mm Kalınlığı Paslanmaz Çelik Filtreleme Paslanmaz Özellikler Ücretsiz Örnek
| Örnek: | Özgür |
|---|---|
| Bakım: | Düşük Bakım |
| açılış boyutu: | 2 mikrondan 5000 mikrona kadar |
2-200um Filtreleme Hassasiyeti Paslanmaz Çelik Tel Örgü Filtre Kolay Kurulum Korozyona Dayanıklı Özellikler
| Kalınlık: | 6-12MM |
|---|---|
| açılış boyutu: | 2 mikrondan 5000 mikrona kadar |
| Bakım: | Düşük Bakım |
Korozyona dayanıklı paslanmaz çelik örgü filtresi 2-200um Filtreleme doğruluğu ve geniş açılış boyutu aralığı
| Filtreleme Güvencesi: | 2-200um |
|---|---|
| açılış boyutu: | 2 mikrondan 5000 mikrona kadar |
| Diyafram Boyutu: | 20 Mikrondan 200 Mikrona |


