Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ wire filter mesh ] mecz 115 produkty.
Siatka z drutu dzianego o średnicy 0,15-0,32 mm, niestandardowe filtrowanie
| Otwarcie siatki: | 0,5 mm-5 mm |
|---|---|
| Stosowanie: | Stosowane jako filtracja powietrza i cieczy. |
| Model: | 200-400 |
Wytrzymała dzianinowa siatka druciana wykonana do przemysłowej filtracji i separacji, miedziana siatka dzianinowa
| Nazwa produktu: | Wytrzymałość Dziana siatka metalowa wykonana do przemysłowej separacji filtracyjnej |
|---|---|
| ocena filtra: | 90% |
| Model: | 200-400 |
Siatka druciana o wysokiej wydajności filtracji, elastyczna i zginana
| Nazwa produktu: | Siatka druciana o wysokiej wydajności filtracji, elastyczna i zginana |
|---|---|
| Przewody Dia: | 0,15-0,32 mm |
| Cechy: | Elastyczne, trwałe, odporne na korozję |
Elastyczna dzianinowa siatka druciana do zastosowań związanych z filtracją i uszczelnianiem
| Nazwa produktu: | Elastyczna dzianinowa siatka druciana do zastosowań związanych z filtracją i uszczelnianiem |
|---|---|
| Przewody Dia: | 0,15-0,32 mm |
| Cechy: | Elastyczne, trwałe, odporne na korozję |
Elastyczna dzianinowa siatka druciana do zastosowań związanych z filtracją i uszczelnianiem
| Nazwa produktu: | Elastyczna dzianinowa siatka druciana do zastosowań związanych z filtracją i uszczelnianiem |
|---|---|
| Przewody Dia: | 0,15-0,32 mm |
| Cechy: | Elastyczne, trwałe, odporne na korozję |
Element filtrujący spieczony ze stali nierdzewnej do części zamiennych prasy filtracyjnej
| Nazwa produkcji: | Elementy maszyn Części zamienne do pras filtracyjnych |
|---|---|
| Słowo klucz: | Filtr do spiekania ze stali nierdzewnej |
| Długość: | 30-800 mm |
20-200 mikronowy filtr sieci ze stali nierdzewnej o rozmiarze otworu
| Kolor: | Kolor stali nierdzewnej |
|---|---|
| Cechy: | Odporny na korozję |
| Grubość: | 6-12 MM |
6-12 mm grubość Filtr sieci ze stali nierdzewnej odporny na korozję cechy Bezpłatna próbka
| Próbka: | Bezpłatny |
|---|---|
| Konserwacja: | Niskie koszty utrzymania |
| rozmiar otwarcia: | Od 2 mikronów do 5000 mikronów |
Dokładność filtrowania 2-200um, siatka ze stali nierdzewnej, łatwa instalacja, odporność na korozję
| Grubość: | 6-12 MM |
|---|---|
| rozmiar otwarcia: | Od 2 mikronów do 5000 mikronów |
| Konserwacja: | Niskie koszty utrzymania |
Filtr sieci ze stali nierdzewnej odpornej na korozję 2-200um Dokładność filtracji i szeroki zakres rozmiarów otwierania
| Pewność filtrowania: | 2-200um |
|---|---|
| rozmiar otwarcia: | Od 2 mikronów do 5000 mikronów |
| Rozmiar przysłony: | 20 mikronów do 200 mikronów |


