Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ wire filter mesh ] αγώνας 115 προϊόντα.
6MM-1000MM στυλ υφαντικής πλέξης πλέγματος από ανοξείδωτο χάλυβα για φίλτρο
| Κλειδί: | Συνδυασμένο πλέξιμο μετάλλου και ίνας για φίλτρο |
|---|---|
| Όνομα Παραγωγής: | Πλεκτό συρμάτινο πλέγμα |
| Τύπος: | Στρογγυλό, τετράγωνο ή κύκλο |
Κύκλος τετράγωνος Τροφική ποιότητα 304/316 SS 304 BBQ Wire Mesh Grill 20-80cm Μέγεθος
| Όνομα προϊόντος: | Ψησταριά με συρμάτινο πλέγμα BBQ με τις καλύτερες πωλήσεις Circle Square Food Grade SS 304 |
|---|---|
| Υλικό: | 304/316 Ανοξείδωτο ατσάλι, γαλβανισμένο σύρμα |
| Σχήμα: | σχήμα στρογγυλό/τετράγωνο/ψάρι |
Προσαρμόσιμο πυροσυσσωματωμένο στοιχείο φίλτρου πετρελαίου για μέγεθος μικρομέτρου 1-1000um
| Όνομα Παραγωγής: | Συμπυκνωμένο στοιχείο φίλτρων |
|---|---|
| Κλειδί: | Εξατομικεύσιμο Πετρέλαιο για Μέγεθος Μικρομέτρων 1-1000um |
| Εφαρμογή: | Διήθηση υγρού και αερίου |
Φορητό Ατσάλι Grill Mesh Grilled κρέας Netting Handle έκδοση
| Όνομα προϊόντος: | Φτηνό Χονδρικό φορητό δίχτυ κρέατος ψητό από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό: | 304/316 Ανοξείδωτο ατσάλι, γαλβανισμένο σύρμα |
| Σχήμα: | σχήμα στρογγυλό/τετράγωνο/ψάρι |
Φίλτρο από πυροσυσσωματωμένη μεταλλική σκόνη 1-200 Micron Για Βαριές Εργασίες
| Πυκνότητα: | 4.5-5.5 |
|---|---|
| χρήση: | Φίλτρο αέρα |
| Νήμα: | 1/4" |
Στοιχείο φίλτρου πυροσυσσωματωμένο με διάνοιγμα 1-300μm ≥40% ≥600 L/Dm2/Min
| Εφαρμογή: | Διήθηση υγρού και αερίου |
|---|---|
| Ρυθμός ροής: | Έως 500 L/min |
| Θερμοκρασία Operaing: | -200-480°C |
Προσαρμοσμένο συσσωματωμένο φίλτρο για βιομηχανικό φίλτρο υγρών και αερίων
| Όνομα Παραγωγής: | Συμπυκνωμένο φίλτρο |
|---|---|
| Κλειδί: | Προσαρμοσμένος κύλινδρος για βιομηχανικές εφαρμογές |
| Διαπερατότητα αέρα: | ≥ 600 L / Dm2 /Min |
Στοιχείο φίλτρου πυροσυσσωματωμένο για φιλτράρισμα υγρών και αερίων, Ονομαστική τιμή 1-200 μικρόμετρα
| Κλειδί: | Συμπυκνωμένο φίλτρο |
|---|---|
| Όνομα Παραγωγής: | Βαθμός 1-200 μικρά για φιλτράρισμα υγρών και αερίων |
| Νήμα: | 1/4" |
Πλέγμα από πλεκτό χάλκινο σύρμα τετράγωνο ή κυκλικό, ανθεκτικό στη διάβρωση, προσαρμοσμένο
| Διάδρομος καλωδίων: | 0.15-0.32 MM |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Εύκαμπτο, ανθεκτικό, ανθεκτικό στη διάβρωση |
| Μήκος πλέγματος: | 30 ΜΕΤΡΑ ΑΝΑ ΡΟΛΟ |
0.15-0.32 MM Wire Mesh πλεγμένο ανθεκτικό και ευέλικτο 90% βαθμολογία φίλτρου
| πλάτος: | 6mm1000mm |
|---|---|
| Χρήση: | Χρησιμοποιείται ως φιλτράρισμα αέρα και υγρών. |
| Χαρακτηριστικά: | Εύκαμπτο, ανθεκτικό, ανθεκτικό στη διάβρωση |


