Alle producten
zoekwoorden [ wire filter mesh ] bij elkaar passen 169 producten.
Goede chemische stabiliteit Metalen filtermedia voldoen aan internationale normen
| Productnaam: | Goede chemische stabiliteit Metalen filtermedia voldoen aan internationale normen |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staaldraad,304.316,metaal,430 |
| Type: | Weef gaas, draaddoek, filtercilinder, filterschijf, geperforeerd metalen gaas |
Milieuvriendelijk materiaal Gelaste draadmand Industriële kwaliteit
| Productnaam: | Milieuvriendelijk materiaal Gelaste draadmand Industriële kwaliteit |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staaldraad, 316.304, Monel, koper |
| Sollicitatie: | Filters, EMI-afscherming, beschermingsgaas, geweven gaas, demiterpad |
Wanddikte ≥1,7 mm Filterelement met gesinterd draadnet met een diafragma van ≥40%
| Dikte: | 4.5-5.5 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | Tot 500 ° C |
| Luchtpermeabiliteit: | ≥600 L / Dm² /Min |
Voedselkwaliteit gesinterd metaalpoederfilter voor filtratie op micronniveau
| Productienaam: | Gesinterde gaasfilters |
|---|---|
| Sleutel: | Aperture Rate ≥ 40% voor effectieve vloeistof- en gasfiltratie |
| Filtratieklasse: | 1-200 microns |
Duurzaam gesinterd metaalfilterelementen verlengde levensduur gesinterd metaalpoederfilter
| Productienaam: | Gesinterde gaasfilters |
|---|---|
| Sleutel: | Aperture Rate ≥ 40% voor effectieve vloeistof- en gasfiltratie |
| Filtratieklasse: | 1-200 microns |
Industriële Sintermetalen Filterelementen Met Micron Afmetingen 1-1000um
| Productienaam: | gesinterd filter |
|---|---|
| Sleutel: | Industriële kwaliteit met micronafmetingen 1-1000um |
| Luchtpermeabiliteit: | ≥600 L / Dm² /Min |
Steriliseerbaar gesinterd metalen filterelement op hoge temperatuur, geschikt voor vloeistoffiltratie
| Productnaam: | Steriliseerbaar gesinterd metalen filterelement op hoge temperatuur, geschikt voor vloeistoffiltrati |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Niet gemakkelijk te verstoppen gesinterde filterkaars, compatibel met verschillende filters
| Productnaam: | Niet gemakkelijk te verstoppen gesinterde filterkaars, compatibel met verschillende filters |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Niet gemakkelijk te verstoppen gesinterde filterkaars, geschikt voor vloeistoffiltratie
| Productnaam: | Niet gemakkelijk te verstoppen gesinterde filterkaars, geschikt voor vloeistoffiltratie |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Steriliseerbaar gesinterd filterpatroon op hoge temperatuur Lagere bedrijfskosten
| Productnaam: | Steriliseerbaar gesinterd filterpatroon op hoge temperatuur Lagere bedrijfskosten |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |


