Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ wire filter mesh ] eşleşme 115 Ürünler.
Özel Paslanmaz Gaz Sıvı Dokuma Tel Ağı Döşeme Tarzı
| Dokuma stili: | Metal ve lifle örülmüş |
|---|---|
| Ağ Açıklığı: | 0.5mm-5mm |
| Dokuma tipi: | Örgü örmek |
Özel örgü tel örgü ruloları 30M Genişlikleri 6mm 1000mm
| Dokuma tipi: | Örgü örmek |
|---|---|
| Teller: | 0.15-0.32 mm |
| Modeli: | 200-400 |
Hava ve Sıvı Paslanmaz Çelik Örgü Tel Örgü Dokuma Stili Örgü Bakır Örgü
| filtre derecesi: | %90 |
|---|---|
| Modeli: | 200-400 |
| Genişlik: | 6mm-1000mm |
Sıvılar ve çok yönlü için Filli Perforated Paslanmaz Çelik Tel Ağı Tüp
| Son bağlantılar: | Dişli, flanşlı veya kaynaklı |
|---|---|
| Koşu Modu: | Silindirik |
| Yüzey İşlemi: | Elektropolit |
Paslanmaz Çelik 304 316 316L Tel Örgü Filtre Tüpü / Metal Filtre Kartuşu
| Başvuru: | endüstriyel filtrasyon |
|---|---|
| Son bağlantılar: | Dişli, flanşlı veya kaynaklı |
| Sertifikalar: | ISO 9001: 2015 Sertifikalı |


