Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ wire filter mesh ] mecz 115 produkty.
Spersonalizowany styl tkania siatki drucianej ze stali nierdzewnej do separacji gaz-ciecz
| Styl tkania: | Współiły metalu i włókna |
|---|---|
| Otwarcie siatki: | 0,5 mm-5 mm |
| Typ tkania: | Dzianie |
Zastosowane Włókna Włókna Włókna Włókna Włókna Włókna Włókna Włókna Włókna Włókna Włókna
| Typ tkania: | Dzianie |
|---|---|
| Przewody Dia: | 0,15-0,32 mm |
| Model: | 200-400 |
Siatka ze stali nierdzewnej dziana druciana, styl tkania, dziana siatka miedziana
| ocena filtra: | 90% |
|---|---|
| Model: | 200-400 |
| szerokość: | 6mm-1000mm |
Rurociąg sieciowy z nierdzewnej stali nierdzewnej
| Połączenia końcowe: | Gwintowane, kołnierzowe lub spawane |
|---|---|
| Klawisz: | Cylindryczny |
| Wykończenie powierzchni: | Elektropolerowane |
Filtracyjna rura z siatki ze stali nierdzewnej 304 316 316L / Metalowy wkład filtracyjny
| Aplikacja: | Filtracja przemysłowa |
|---|---|
| Połączenia końcowe: | Gwintowane, kołnierzowe lub spawane |
| Certyfikaty: | Certyfikowany ISO 9001: 2015 |


