Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ wire filter mesh ] mecz 169 produkty.
Spiekane medium filtracyjne o wysokiej wydajności filtracyjnej, bez wydzielania mediów
| Nazwa produktu: | Spiekane medium filtracyjne o wysokiej wydajności filtracyjnej, bez wydzielania mediów |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Spiekane medium filtracyjne o wysokiej wytrzymałości mechanicznej, odpowiednie do filtracji gazów
| Nazwa produktu: | Spiekane medium filtracyjne o wysokiej wytrzymałości mechanicznej, odpowiednie do filtracji gazów |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Spiekana świeca filtracyjna o niskim spadku ciśnienia. Wysokie natężenie przepływu
| Nazwa produktu: | Spiekana świeca filtracyjna o niskim spadku ciśnienia. Wysokie natężenie przepływu |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Spiekane medium filtracyjne o równomiernym rozkładzie porów, które nie jest łatwe do zatkania
| Nazwa produktu: | Spiekane medium filtracyjne o równomiernym rozkładzie porów, które nie jest łatwe do zatkania |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Spiekany materiał filtracyjny bez zanieczyszczeń wtórnych odpowiedni do filtracji gazów
| Nazwa produktu: | Spiekany materiał filtracyjny bez zanieczyszczeń wtórnych odpowiedni do filtracji gazów |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Łatwe w montażu perforowane metalowe płyty filtracyjne. Różne materiały metalowe
| Nazwa produktu: | Łatwe w montażu perforowane metalowe płyty filtracyjne. Różne materiały metalowe |
|---|---|
| Aplikacja: | Filtry, ekran, siatka ochronna, dekoracja, ściana osłonowa |
| Tworzywo: | Drut ze stali nierdzewnej, czarna siatka druciana, stal niskowęglowa, płyta aluminiowa, płyta żelazn |
Sita do rur z siatki drucianej ze stali nierdzewnej, zakres rozmiarów od 1 cala do 12 cali
| Nazwa produkcji: | Filtr ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Klawisz: | Rurowe Ekrany błota dedykowanego zakresu rozmiaru od 1 cala do 12 cali |
| Wykończenie powierzchni: | Elektropolerowane |
Spiekany element filtrujący ze stali nierdzewnej o wysokiej precyzji, odporny na korozję
| Nazwa produkcji: | Spiekany element filtrujący ze stali nierdzewnej o wysokiej precyzji, odporny na korozję |
|---|---|
| Ocena filtracji: | 1-200 mikronów |
| Szybkość przysłony: | ≥40% |
Spiekany element filtrujący 316L – odporny chemicznie w trudnych warunkach
| Nazwa produkcji: | Spiekany element filtrujący 316L – odporny chemicznie w trudnych warunkach |
|---|---|
| Ocena filtracji: | 1-200 mikronów |
| Szybkość przysłony: | ≥40% |
Spiekany element filtrujący odporny na wysokie temperatury — trwały do zastosowań przemysłowych
| Nazwa produkcji: | Spiekany element filtrujący odporny na wysokie temperatury — trwały do zastosowań przemysłowych |
|---|---|
| Ocena filtracji: | 1-200 mikronów |
| Szybkość przysłony: | ≥40% |


