Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ wire filter mesh ] mecz 169 produkty.
Kwadratowa lub okrągła miedziana siatka dzianinowa, odporna na korozję, na zamówienie
| Przewody Dia: | 0,15-0,32 mm |
|---|---|
| Cechy: | Elastyczne, trwałe, odporne na korozję |
| Długość siatki: | 30 METRÓW NA ROLKĘ |
Siatka druciana 0,15-0,32 MM dzianinowa, trwała i wszechstronna, 90% skuteczności filtracji
| szerokość: | 6mm-1000mm |
|---|---|
| Stosowanie: | Stosowane jako filtracja powietrza i cieczy. |
| Cechy: | Elastyczne, trwałe, odporne na korozję |
Spersonalizowany styl tkania siatki drucianej ze stali nierdzewnej do separacji gaz-ciecz
| Styl tkania: | Współiły metalu i włókna |
|---|---|
| Otwarcie siatki: | 0,5 mm-5 mm |
| Typ tkania: | Dzianie |
Zastosowane Włókna Włókna Włókna Włókna Włókna Włókna Włókna Włókna Włókna Włókna Włókna
| Typ tkania: | Dzianie |
|---|---|
| Przewody Dia: | 0,15-0,32 mm |
| Model: | 200-400 |
Siatka ze stali nierdzewnej dziana druciana, styl tkania, dziana siatka miedziana
| ocena filtra: | 90% |
|---|---|
| Model: | 200-400 |
| szerokość: | 6mm-1000mm |
Rurociąg sieciowy z nierdzewnej stali nierdzewnej
| Połączenia końcowe: | Gwintowane, kołnierzowe lub spawane |
|---|---|
| Klawisz: | Cylindryczny |
| Wykończenie powierzchni: | Elektropolerowane |
Filtracyjna rura z siatki ze stali nierdzewnej 304 316 316L / Metalowy wkład filtracyjny
| Aplikacja: | Filtracja przemysłowa |
|---|---|
| Połączenia końcowe: | Gwintowane, kołnierzowe lub spawane |
| Certyfikaty: | Certyfikowany ISO 9001: 2015 |
Gięte i formowalne blachy nawiercane Trwała żywotność
| Nazwa produktu: | Gięte i formowalne blachy nawiercane Trwała żywotność |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal, stal nierdzewna, 316, SS 304, ss 316L proszek porowaty metal |
| ocena filtra: | 99%,30%-54%,27%-80% Siatka filtra,98%,ponad 80% |
Doskonała stabilność termiczna Siatka z dzianiny metalowej Doskonała stabilność termiczna
| Nazwa produktu: | Doskonała stabilność termiczna Siatka z dzianiny metalowej Doskonała stabilność termiczna |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal, stal nierdzewna, 316, SS 304, ss 316L proszek porowaty metal |
| Kształt dziury: | Kwadratowy, okrągły, diamentowy, dostosowany, sześciokątny |
Przyjazna dla środowiska metalowa dzianina netto o niskim spadku ciśnienia
| Nazwa produktu: | Przyjazna dla środowiska metalowa dzianina netto o niskim spadku ciśnienia |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal, stal nierdzewna, 316, SS 304, ss 316L proszek porowaty metal |
| Kształt dziury: | Kwadratowy, okrągły, diamentowy, dostosowany, sześciokątny |


