Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ wire filter mesh ] αγώνας 169 προϊόντα.
Πλέγμα από πλεκτό χάλκινο σύρμα τετράγωνο ή κυκλικό, ανθεκτικό στη διάβρωση, προσαρμοσμένο
| Διάδρομος καλωδίων: | 0.15-0.32 MM |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Εύκαμπτο, ανθεκτικό, ανθεκτικό στη διάβρωση |
| Μήκος πλέγματος: | 30 ΜΕΤΡΑ ΑΝΑ ΡΟΛΟ |
0.15-0.32 MM Wire Mesh πλεγμένο ανθεκτικό και ευέλικτο 90% βαθμολογία φίλτρου
| πλάτος: | 6mm1000mm |
|---|---|
| Χρήση: | Χρησιμοποιείται ως φιλτράρισμα αέρα και υγρών. |
| Χαρακτηριστικά: | Εύκαμπτο, ανθεκτικό, ανθεκτικό στη διάβρωση |
Προσαρμοσμένο στυλ πλέγματος από ατσάλινο αέριο υγρό πλεκτό σύρμα
| Στυλ ύφανσης: | Συνυφασμένο από Μέταλλο και Ίνα |
|---|---|
| Άνοιγμα πλέγματος: | 0,5mm-5mm |
| Τύπος ύφανσης: | Πλέξιμο |
Προσαρμοσμένο πλέγμα από πλεκτό σύρμα 30μ Πλάτη 6mm έως 1000mm
| Τύπος ύφανσης: | Πλέξιμο |
|---|---|
| Διάδρομος καλωδίων: | 0.15-0.32 MM |
| Μοντέλο: | 200-400 |
Αέρας και υγρό Ατσάλι πλεκτό σύρμα πλέγμα ύφανση στυλ πλεκτό χαλκό πλέγμα
| βαθμολογία φίλτρου: | 90% |
|---|---|
| Μοντέλο: | 200-400 |
| πλάτος: | 6mm1000mm |
Σπειροειδής Ειδικός Διατρητός Σωλήνας από Ανοξείδωτο Χάλυβα για Ρευστά και Ευέλικτος
| Τελικές συνδέσεις: | Άλλες συσκευές για την κατασκευή ηλεκτρικών συστοιχιών |
|---|---|
| Κλειδί: | Κυλινδρικός |
| Φινίρισμα επιφάνειας: | Ελκτρικά γυαλισμένα |
Ατσάλι ατσάλι 304 316 316L Wire Mesh Filter Tube / Metal Filter Cartridge
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική διήθηση |
|---|---|
| Τελικές συνδέσεις: | Άλλες συσκευές για την κατασκευή ηλεκτρικών συστοιχιών |
| Πιστοποιήσεις: | ISO 9001: 2015 πιστοποιημένο |
Εύκαμπτα και διαμορφώσιμα τρυπημένα φύλλα μετάλλου Ανθεκτική διάρκεια ζωής
| Όνομα προϊόντος: | Εύκαμπτα και διαμορφώσιμα τρυπημένα φύλλα μετάλλου Ανθεκτική διάρκεια ζωής |
|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλο, ανοξείδωτο, 316, SS 304, πορώδες μέταλλο σκονών SS 316L |
| βαθμολογία φίλτρου: | 99%, 30%-54%, 27%-80% πλέγμα φίλτρου, 98%, πάνω από 80% |
Εξαιρετική Θερμική Σταθερότητα Μεταλλικό Πλεκτό Δίχτυ Εξαιρετική Θερμική Σταθερότητα
| Όνομα προϊόντος: | Εξαιρετική Θερμική Σταθερότητα Μεταλλικό Πλεκτό Δίχτυ Εξαιρετική Θερμική Σταθερότητα |
|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλο, ανοξείδωτο, 316, SS 304, πορώδες μέταλλο σκονών SS 316L |
| Σχήμα τρύπας: | Τετράγωνο, κύκλος, διαμάντι, που προσαρμόζεται, εξαγωνικό |
Φιλικό προς το περιβάλλον Μεταλλικό Πλεκτό Δίχτυ Χαμηλής Πίεσης
| Όνομα προϊόντος: | Φιλικό προς το περιβάλλον Μεταλλικό Πλεκτό Δίχτυ Χαμηλής Πίεσης |
|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλο, ανοξείδωτο, 316, SS 304, πορώδες μέταλλο σκονών SS 316L |
| Σχήμα τρύπας: | Τετράγωνο, κύκλος, διαμάντι, που προσαρμόζεται, εξαγωνικό |


