Alle producten
zoekwoorden [ wire filter mesh ] bij elkaar passen 169 producten.
Vierkante of Ronde Koperen Gebreide Draadgaas Op Maat Corrosiebestendig
| Draden Dia: | 0.15-0.32 mm |
|---|---|
| Functies: | Flexibel, duurzaam, corrosiebestendig |
| Mesh lengte: | 30METER PER ROL |
0,15-0,32 MM Draadgaas Gebreid Duurzaam En Veelzijdig 90% Filterrendement
| breedte: | 6mm1000mm |
|---|---|
| Gebruik: | Gebruikt als filtratie van lucht en vloeistof. |
| Functies: | Flexibel, duurzaam, corrosiebestendig |
Roestvrij staal op maat gas-vloeistof gebreide draadgaas weefstijl
| Weefstijl: | Samengesteld uit metaal en vezel |
|---|---|
| Mesh-opening: | 0,5 mm-5 mm |
| Type weven: | Breien |
Gepersonaliseerde gebreide gaasrol 30M Breedten 6mm tot 1000mm
| Type weven: | Breien |
|---|---|
| Draden Dia: | 0.15-0.32 mm |
| Model: | 200-400 |
Lucht en vloeistof roestvrij staal gebreide draadnet Weaving Style gebreide kopernet
| filterwaardering: | D1863054 |
|---|---|
| Model: | 200-400 |
| breedte: | 6mm1000mm |
Gedrukt, speciaal geperforeerd roestvrijstalen gaasbuis voor vloeistoffen en veelzijdig
| Eindverbindingen: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Sleutel: | Cilindrisch |
| Oppervlakteafwerking: | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
Roestvrij staal 304 316 316L Draadgaas Filterbuis / Metalen Filterpatroon
| Sollicitatie: | Industriële filtratie |
|---|---|
| Eindverbindingen: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Certificeringen: | ISO 9001: 2015 gecertificeerd |
Buigbare en vervormbare geboorde metalen platen Duurzame levensduur
| Productnaam: | Buigbare en vervormbare geboorde metalen platen Duurzame levensduur |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal, roestvrij staal, 316, SS 304, ss 316L poeder poreus metaal |
| filterwaardering: | 99%,30%-54%,27%-80% Filtergaas,98%,meer dan 80% |
Uitstekende thermische stabiliteit Metaal gebreid net Uitstekende thermische stabiliteit
| Productnaam: | Uitstekende thermische stabiliteit Metaal gebreid net Uitstekende thermische stabiliteit |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal, roestvrij staal, 316, SS 304, ss 316L poeder poreus metaal |
| Vorm van gat: | Vierkant, Ronde, Hexagonaal Aangepaste Diamant, |
Milieuvriendelijk metaal gebreid net, lage drukval
| Productnaam: | Milieuvriendelijk metaal gebreid net, lage drukval |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal, roestvrij staal, 316, SS 304, ss 316L poeder poreus metaal |
| Vorm van gat: | Vierkant, Ronde, Hexagonaal Aangepaste Diamant, |


