Alle producten
zoekwoorden [ wire filter mesh ] bij elkaar passen 169 producten.
Hoge filtratie-efficiëntie Gesinterd filtermedium Geen mediaverlies
| Productnaam: | Hoge filtratie-efficiëntie Gesinterd filtermedium Geen mediaverlies |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Gesinterd filtermedium met hoge mechanische sterkte, geschikt voor gasfiltratie
| Productnaam: | Gesinterd filtermedium met hoge mechanische sterkte, geschikt voor gasfiltratie |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Lage drukval Gesinterde filterkaars Hoge stroomsnelheid
| Productnaam: | Lage drukval Gesinterde filterkaars Hoge stroomsnelheid |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Uniforme poriënverdeling Gesinterd filtermedium, niet gemakkelijk te verstoppen
| Productnaam: | Uniforme poriënverdeling Gesinterd filtermedium, niet gemakkelijk te verstoppen |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Geen secundaire vervuiling Gesinterd filtermedium Geschikt voor gasfiltratie
| Productnaam: | Geen secundaire vervuiling Gesinterd filtermedium Geschikt voor gasfiltratie |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Eenvoudig te installeren geperforeerde metalen filterplaten Diverse metalen materialen
| Productnaam: | Eenvoudig te installeren geperforeerde metalen filterplaten Diverse metalen materialen |
|---|---|
| Sollicitatie: | Filters, scherm, gaas beschermen, decoratie, vliesgevel |
| Materiaal: | Roestvrij staaldraad, zwart gaas, koolstofarm staal, aluminium plaat, ijzeren plaat |
Pijpaarde Schermen Roestvrij Staal Draadgaas Filterbuis Maatbereik 1 Inch Tot 12 Inch
| Productienaam: | Roestvrij staalfilter |
|---|---|
| Sleutel: | Pipe modder schermen toegewijde grootte bereik 1 inch tot 12 inch |
| Oppervlakteafwerking: | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
Hoge precisie roestvrij staal gesinterd filterelement, corrosiebestendig
| Productienaam: | Hoge precisie roestvrij staal gesinterd filterelement, corrosiebestendig |
|---|---|
| Filtratieklasse: | 1-200 microns |
| Openingstarief: | ≥40% |
316L gesinterd filterelement - Chemisch bestendig voor zware omgevingen
| Productienaam: | 316L gesinterd filterelement - Chemisch bestendig voor zware omgevingen |
|---|---|
| Filtratieklasse: | 1-200 microns |
| Openingstarief: | ≥40% |
Bestand tegen hoge temperaturen, gesinterd filterelement - duurzaam voor industrieel gebruik
| Productienaam: | Bestand tegen hoge temperaturen, gesinterd filterelement - duurzaam voor industrieel gebruik |
|---|---|
| Filtratieklasse: | 1-200 microns |
| Openingstarief: | ≥40% |


