Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ stainless steel woven wire mesh ] mecz 260 produkty.
Jednolity rozkład wielkości porów Metalowy filtr siatkowy Zachowuje wysoką czystość
| Nazwa produktu: | Jednolity rozkład wielkości porów Metalowy filtr siatkowy Zachowuje wysoką czystość |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal, stal nierdzewna, nylon, 316L, stal węglowa |
| Kształt dziury: | Kwadratowy, okrągły, mikroporowy, eliptyczny itp., Prostokąt |
Wielowarstwowa struktura spiekanej siatki Metalowy filtr siatkowy Długa żywotność
| Nazwa produktu: | Wielowarstwowa struktura spiekanej siatki Metalowy filtr siatkowy Długa żywotność |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal, stal nierdzewna, 316, SS 304, ss 316L proszek porowaty metal |
| Kształt dziury: | Kwadratowy, okrągły, diamentowy, dostosowany, sześciokątny |
Perforowany ekran ze stali ocynkowanej, antykorozyjnej, jakość przemysłowa
| Nazwa produktu: | Perforowany ekran ze stali ocynkowanej, antykorozyjnej, jakość przemysłowa |
|---|---|
| Aplikacja: | Filtry, ekran, siatka ochronna, dekoracja, ściana osłonowa |
| Tworzywo: | Drut ze stali nierdzewnej, czarna siatka druciana, stal niskowęglowa, płyta aluminiowa, płyta żelazn |
Piękny wygląd Perforowany ekran Metalowa stal ocynkowana antykorozyjna
| Nazwa produktu: | Piękny wygląd Perforowany ekran Metalowa stal ocynkowana antykorozyjna |
|---|---|
| Aplikacja: | Filtry, ekran, siatka ochronna, dekoracja, ściana osłonowa |
| Tworzywo: | Drut ze stali nierdzewnej, czarna siatka druciana, stal niskowęglowa, płyta aluminiowa, płyta żelazn |
Opcja ze stali o wysokiej wytrzymałości, nawiercane blachy, łatwe do czyszczenia
| Nazwa produktu: | Opcja ze stali o wysokiej wytrzymałości, nawiercane blachy, łatwe do czyszczenia |
|---|---|
| Aplikacja: | Filtry, ekran, siatka ochronna, dekoracja, ściana osłonowa |
| Tworzywo: | Drut ze stali nierdzewnej, czarna siatka druciana, stal niskowęglowa, płyta aluminiowa, płyta żelazn |
200-400 mm średnicy okrągła siatka metalowa z dzianinami do rozwiązań filtracyjnych przemysłowych
| Styl tkania: | Współiły metalu i włókna |
|---|---|
| Przewody Dia: | 0,15-0,32 mm |
| Typ tkania: | Dzianie |
Odporna na rdzę siatka do grilla ze stali nierdzewnej 304 do gotowania na świeżym powietrzu
| Nazwa produktu: | Odporna na rdzę siatka do grilla ze stali nierdzewnej 304 do gotowania na świeżym powietrzu |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal |
| Stosowanie: | Kuchnia Gotowanie\Pieczenie\Grill\Palenie |
Gładka metalowa siatka kosz nietoksyczny i bez smaku cechy kolor srebrny
| inne imię: | Generator zimnego dymu |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Pojemność: | 500-2000g |
Element filtrujący ze spiekanej siatki o długiej żywotności, kompatybilny z różnymi filtrami
| Nazwa produktu: | Element filtrujący ze spiekanej siatki o długiej żywotności, kompatybilny z różnymi filtrami |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Filtracja oleju smarującego, element filtrujący z siatki ze stali nierdzewnej, przedłuża żywotność sprzętu
| Nazwa produktu: | Filtracja oleju smarowego, element filtrujący z siatki SS wydłuża żywotność sprzętu |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal, stal nierdzewna, nylon, 316L, stal węglowa |
| Stosowanie: | Filtr cieczy, filtr powietrza, ciecz-ciecz, filtr samochodowy, filtr stały |


